2737
2739
عنوان

عایا من خسیسم؟یا رفتارم خیلی بده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1946 بازدید | 100 پست
بیشتر مشکل از مادرت عزیزم مامان من آبم برنمیداره تو خونمون بعدش زود زود برو اونا نیان

خونشون اصلا دلم نمیخواد برم  بچه خواهرم گند زده تو خونه حالم بد میشه

دوست داشت با کل شهر بخوابه.....                            منم دیگه بیدارش نکردم!        (من وانمود کردم دردم نیومد، اما درد پیرم کرد)    :(               زمان شما محدوده ، بنابراین زندگی خودتونو برای زندگی دیگران از دست ندید!           ❤️اونجا که شادمهر میگه،بهم قول داد ولی هربار    خلافش اتفاق افتاد    ،    اونم دوست داشت منو اما     نه اونقدر که نشون میداد

والا مادر منم همینه برا بچه ام میخرم سر خود میاره برا اجی داداشم 

منم هر وقت بدونم میاد اجیالا بچه ام قایم میکنم گدا نیستم ب فکر بچه خودمم چون وضع خودشون هزار برابر من بهتره ولی میرم خونشون نمیرن اجیال برا پذیرایی بیارن

با دل پاک ات برا سلامتی بچه ام صلوات میفرستی 💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب عزیزم وقتی میخوان بیان جمع کن نذار تو آشپزخونه 

سر زده یهو درمیزنن منو شوهرم تو خونه با شلوارک روابی نشستیم برا استراحتش یهو مادرم اینا پشت درن

دوست داشت با کل شهر بخوابه.....                            منم دیگه بیدارش نکردم!        (من وانمود کردم دردم نیومد، اما درد پیرم کرد)    :(               زمان شما محدوده ، بنابراین زندگی خودتونو برای زندگی دیگران از دست ندید!           ❤️اونجا که شادمهر میگه،بهم قول داد ولی هربار    خلافش اتفاق افتاد    ،    اونم دوست داشت منو اما     نه اونقدر که نشون میداد
2731
من بچه هامو قبل دو از پوشک گرفتم بچه خودهرم همسن پسرمه امسال پسرم میره اول اون نیمه دکمه سال دیگه می ...

عزیزم اول اجیلایه دخترتو بزار تو کابینت وقتی مهمون میاد، ثانیا وسایل قیمتی رو مثل ایکس باکس و اینا رو‌جمع کن، پسرتم توجیه کن که مسیولیتش با اونه نباید خراب بشن، و با بچه ها بره تو اتاق بازی های دیگه کنه، در مورد میوه هم، برای بچه ها یه طرف کوچولو بیار ، بگو این ظرف کوچولو مخصوص کوچولوها، که تو همون بخورن با میوه ها رو از قبل خوردکن تزیین کن با شکلات اونا رو بخورن فقط و از ظرف بقیه جدا کن، برای جیش نکردن هم دیگه به شوخی اومدن بگو اینجا منطقه حیش ممنوعه اونجا ازاده، کسی جیش کنه اینجا دور کمرش قرمز میمونه همیشه (از روش ترسوندن تو استخرها) دیگه وقتی مامانش کاری نمیکنه تو مجبوری الکی بگی

آجیل و خوراکی های گرون رو یه جایی غیر از آشپزخونه قایم کن که نتونن پیدا کنن و هروقت دخترت خواست خودت بیار بهش بده بخوره، درمورد میوه هم وقتی میبینی حروم میکنن با لبخند تذکر بده و بگو برکت خدا حروم میشه گناه داره درمورد قیمتش نگو که بگن خسیسی 

کلا به نظرم با خوبی و لبخند حتما حرفت رو بزن و حتی سماجت هم بکن 

سر زده یهو درمیزنن منو شوهرم تو خونه با شلوارک روابی نشستیم برا استراحتش یهو مادرم اینا پشت درن

با شلوارک برو ولی اجیلا رو‌قایم کن 🤣 ولی بی شوخی به مادرت بگو، بعضی وقتها ما خونه راحتیم قبلش هبر بدید

وقتی قراره بیان آجیلارو بزار توکمد بگو تموم شده. وسایل بچه هاتو که روشون حساسی رو جمع کن دیگه کاری نداره . همه چی رو گذاشتی دم دست خب معلومه دست میزنن وشماهم حرص میخوری. من بامامانم راحتم  اگه اینحور کرد یروز که رفتم خونشون بش میگم مامان اجیل گرونه ماهم فقط برا بچه میخریم لطفاهربار که میاین نزار جلو مردم 

2740

اجیل رو موقع اومدن مهمون یه جا بذار که تو دید نباشه. نمیشه بریزی تو بانکه، بذاری رو کابینت، بعد برای بچه نیاری. 

ولی باقی موارد رو بیخود مته به خشخاش میذاری 

مثلا میوه رو خداییش تو پیش دستی برای مهمون نمیبرن!!! 

یا بچه یه نصفه میوه زیاد بیاره، یا با ایکس باکس بازی کنه، کاملا طبیعیه. 

خدارامیشناسم ازشمابهتر/شماراازخدابهتر/خداازهرچه پنداری جداباشد/خداهرگزنمیخواهدخداباشد/نمی خواهدخدابازیچه دست شماباشد/که اوهرگزنمیخواهدچنین آیینه ای وحشت نماباشد
والا تو بچه خواهر خودته  من دختر خواهر شوهرم هفته پیش امد خونم بخدا که بگم نصف ی شکلات خوری بز ...

دقیقا همینه اینم  این تفی میکنه میندازه قاطی بقیه میگم نکن مادرمو خواهرم بدشون میاد

اجیل رپ موقع اومدن مهمون یه جا بذار که تو دید نباشه. نمیشه بریزی تو بانکه، بذاری رو کابینت، بعد برای ...

میوه رو تو ظرف بزرگ میبرم پیش دستیم میبرم از پیش دستی استفاده نمیکنن ظرف میوه رو میزارن جلوش همه رو گاز میزنه میندازه قاطی بقیه یا از دهنش میریزه روشون میگه ن نمیخورم

اجیلم نمیگم برنداره اما ن ی دفعه نصف ظرفو بریزه جلوش

دقیقا همینه اینم  این تفی میکنه میندازه قاطی بقیه میگم نکن مادرمو خواهرم بدشون میاد

یبار مهمون داشتیم ی مهمون مهم اینام دعوت بودن خونه ما 

مام ب تعداد و ۳ تا بیشتر موز گرفتیم و چند مدل میوه دیگه بلاخره هممون از قیمتا خبر داریم دیگه 

خلاصه اینا امدن خونه ما من اوردم میوه گرفتم بنده خدا مهمونا سیب و اینا برداشتن دختر خواهر شوهرم ۲ تا موز خورد بقیه میوه هارم از ظرف برمیداشت ی چاقو میزد ی گاز میزد میاورد میزاشت تو میوه خوری روی میز انقد عصبانی شدم بعدا پیش مادرش بهش گفتم  با لبخند کارت خیلی زشت بود ادم ی میوه رو برداشت تا ته میخوره  

در کل دخترش خیلی عاشق حروم کردنه خوردنم که نگم سر کم بودن غذا گریه میکنه و اینا  مادرشم هیچی نمیگه باور کن همون هفته پیش خود شوهرم زبون وا کرد گفت شکلات جهنم کثیفی جهنم ب دندونات رحم کن دختر

روشنفکر بازیاتونو برای خودتون نگهدارید روشنفکری ب توهین نیست جامعه کشش داشتن این همه روشن فکرو نداره
قبل اومدنش بذارش تو کمد 

سر زده میان   از این اخلاقشونم‌بدم میاد بارها شده اماده شدیم ب یم بیرون اومدن نتونستیم بریم

یا شوهرم ظهر اومده برا استراحت یهو میان   بچه خواهرمم فقط جیغ و داد

میوه رو تو ظرف بزرگ میبرم پیش دستیم میبرم از پیش دستی استفاده نمیکنن ظرف میوه رو میزارن جلوش همه رو ...

بابا خواهر ومادر که خودمونین میوه هارو براشون جدا تو پیش دستی ببر.والا بخدا 

2706