2733
2734
عنوان

عایا من خسیسم؟یا رفتارم خیلی بده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1946 بازدید | 100 پست
هزار بار گفتم    خونه مادرشوهرم کنار منه من باز نکنم میرن خونه اونا  

برن خونه مادرشوهرت، چن بار برن کثیف کاری کنن یا مادرشوهرت میشورتشون میزاره اونور یا اونم دیگ در و باز نمیکنه و تموم

بابا خواهر ومادر که خودمونین میوه هارو براشون جدا تو پیش دستی ببر.والا بخدا 

اینکارم کردم اونا ی کاری برا حرص دادن من پیدا میکنن     ی چندماه دعوا کردم باهاشون قهر بودمانقدر ارامش داشتم

دوست داشت با کل شهر بخوابه.....                            منم دیگه بیدارش نکردم!        (من وانمود کردم دردم نیومد، اما درد پیرم کرد)    :(               زمان شما محدوده ، بنابراین زندگی خودتونو برای زندگی دیگران از دست ندید!           ❤️اونجا که شادمهر میگه،بهم قول داد ولی هربار    خلافش اتفاق افتاد    ،    اونم دوست داشت منو اما     نه اونقدر که نشون میداد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای من خیلی بدم میاد از این حرکت ها  معذرت میخوام ولی من بدم میاد از این جور ادما

همون دیگه نمیتونم‌باهاشون ارتباط برقرار کنم 

دوست داشت با کل شهر بخوابه.....                            منم دیگه بیدارش نکردم!        (من وانمود کردم دردم نیومد، اما درد پیرم کرد)    :(               زمان شما محدوده ، بنابراین زندگی خودتونو برای زندگی دیگران از دست ندید!           ❤️اونجا که شادمهر میگه،بهم قول داد ولی هربار    خلافش اتفاق افتاد    ،    اونم دوست داشت منو اما     نه اونقدر که نشون میداد
فک کن همسرم اومده خونه استراحت یهو این میاد جیغ و داد وحشتناک ن الکی من بچه هام فقط پارکی جایی رفتنی ...

فکر کنم خواهرتون از اونهایی هست که بچه هاش رو زیاد لوس میکنه و انتظار داره بقیه هم به بچه هاش کمتر از گل نگن

2731
فک کن همسرم اومده خونه استراحت یهو این میاد جیغ و داد وحشتناک ن الکی من بچه هام فقط پارکی جایی رفتنی ...

مواظب آرامش زندگیت و همسرت باش 

هیچ چیز به اندازه خوشبختی شما و تربیت فرزنداتون اولویت نباشه براتون 

خیلی منطقی و جدی باهاشون صحبت کنید بگید اینکارها رو نکن

هزار بار گفتم    خونه مادرشوهرم کنار منه من باز نکنم میرن خونه اونا  

نمیتونی باهاشون یه بحث را بندازی بهونه بگیری یه مدت قهر کنن تا نفس بکشی؟؟یا میان خونه ات حرف نزن اخم کن بگو سرم درد میکنه بی توجه باش

رو کابینته هزار نفر میان میرن ی دست نمیزنن     اونا ب کنار کثیف کاریشم رو مخمه

اوووف چقدر حرص خوردم اشکال نداره باز قایم کن خونه اتم میان اونقدر بی محلی کن تا بدشون بیاد از رفتارت

فکر کنم خواهرتون از اونهایی هست که بچه هاش رو زیاد لوس میکنه و انتظار داره بقیه هم به بچه هاش کمتر ا ...

دقیقا

2740
اوووف چقدر حرص خوردم اشکال نداره باز قایم کن خونه اتم میان اونقدر بی محلی کن تا بدشون بیاد از رفتارت

باور کن میان میرم تو اشپزخونه میگم قبل اومدن زنک بزن    ی ساله میگه بیا خونم‌میگم نمیام‌نمیتونم اذیت میشم پسر خواهرم سرو صدا میکنه من اعصاب شلوغی ندارم    انگار ب دیوار میگم

من از غیبت بدم میاد میبینه میگه گوش نمیکنم تو پیام برام میفرسته 

نمیتونی باهاشون یه بحث را بندازی بهونه بگیری یه مدت قهر کنن تا نفس بکشی؟؟یا میان خونه ات حرف نزن اخم ...

خواهرم قهر میکنه مامانم بچه خواهرنو برمیداره میاد

مواظب آرامش زندگیت و همسرت باش  هیچ چیز به اندازه خوشبختی شما و تربیت فرزنداتون اولویت نباشه ب ...

الویت اول و اخرم همسرم و بچه هامن     برااین ارامش کم زحمت نمیکشم    رک گفتم بارها با پیام با دعوا بحث   اصلا انگار ن انگار    دیگه بریدم بخدا