2410
2553
عنوان

عایا من خسیسم؟یا رفتارم خیلی بده؟

1942 بازدید | 100 پست

ما دخترمون عادت ب اجیل خوردن داره با میوه خشک ما ماهانه براش ب انرازه یک ماهش میخریم الانم همه چی گرونه

برا مهمون و اینا نمیارم تو ظرف ریختم گذاشتم تو اشپزخونه ک خودش بره بخوره

مادرم هر بار میاد با خواهرمو بچش دقیقا نصفشو میاره برا خواهرمو بچش ک بخورید بچه خواهرم نصفشو تفی میکنه میندازه  یا اصلا کلا من مجبورم باز برم خرید

یا میوه ای چیزی میگیریم برا مهمون تو ظرف میچینم با پیش دستی میارم مادرمو خودهرم اون ظرفو میزارن جلو بچه خواهرم گاز میزنه میندازه پیش بقیه میوه ها

اون هیچی دوتا بچه کوچیک دارم با بدبختی خونه اینارو جمع میکنم اونا ک میان بچه خواهرم میره تو اتاق همه وسایلارو میریزه میگم خاله جمع کنیا میگن وا بزار بازی کنن      میرن ینی عصبی میشم واقعا

ادامه داره هستید؟؟؟؟

دوست داشت با کل شهر بخوابه.....                            منم دیگه بیدارش نکردم!        (من وانمود کردم دردم نیومد، اما درد پیرم کرد)    :(               زمان شما محدوده ، بنابراین زندگی خودتونو برای زندگی دیگران از دست ندید!           ❤️اونجا که شادمهر میگه،بهم قول داد ولی هربار    خلافش اتفاق افتاد    ،    اونم دوست داشت منو اما     نه اونقدر که نشون میداد

اون بچه شیطونه و بچه ی مردمه به شما ربطی نداره تربیتش، به بچه هات یاد بده چجوری رفتار کنن به بچه ی خودت بگو اجیلتو نیار، نبرش تو اتاق به وسایلات نذار دست بزنه تو هال بشینین کارتون ببینین

جیزز کرایست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من بچه هامو قبل دو از پوشک گرفتم بچه خودهرم همسن پسرمه امسال پسرم میره اول اون نیمه دکمه سال دیگه میره 

پسرم ۴ بود دخترم دو فرشارو داده بودم شسته بودن مبلارو کل خونه رو وایتکس زده بودم     اومدن قبلشم تاکید کردم ک تازه شستم همه رو     پسرش هم رو مبل جیش کرده بود هم فرش    چای ریخت رو فرش      ی جوری عصبی شده بودم ک خنوز یادمه

حالا دیروز میگفت جیش دارم خواهرم میگفت نرو دستشوییشون پله داره برو تو حموم   گفتم حموم چی اخه کثیفه ینی چی ببرش دستشویی

پسرم ایکس باکس داره دسته هاش هرکدوم دوتومنن میاد میدن دستش یهو دسته هارو پرت میکنه     کلی حرص میخورم

من خیلی حساسم یا حق دارم؟

بچه های خواخر شوهرم میان اتاقو جنع میکنن میگم دست نزنید ب فلان چیز میگن باشه باهم بازی میکنن 

دوست داشت با کل شهر بخوابه.....                            منم دیگه بیدارش نکردم!        (من وانمود کردم دردم نیومد، اما درد پیرم کرد)    :(               زمان شما محدوده ، بنابراین زندگی خودتونو برای زندگی دیگران از دست ندید!           ❤️اونجا که شادمهر میگه،بهم قول داد ولی هربار    خلافش اتفاق افتاد    ،    اونم دوست داشت منو اما     نه اونقدر که نشون میداد
2720
اون بچه شیطونه و بچه ی مردمه به شما ربطی نداره تربیتش، به بچه هات یاد بده چجوری رفتار کنن به بچه ی خ ...

بچم نمیاره مادرم میره میاره

الان این ظرف پر بود برا ۱ ماه دخترم    مامانم نصف بیشترشو اورده

بچه هام وسایل بیارن جمع میکنن

منم از این رفتارا عصبی میشم

بعد مامانم میگه چرا نمیای خونمون    بچه خواهرم فقط جیغ میزنه و میدوئه تو خونه روح و روانم‌میریزه بهم    بچه های من ارومن

جای آجیلتو عوض کن. خودت هر وقت بچه خواست به اندازه ببار براش. در مورد رفتار بچه هم به خواهرت تذکر بده. خواهره که باشه باید به قوانین خونه شما احترام بزاره. له نظرم حق داری شما

برای شادی روح پدر و مادربزرگم صلوات بفرست اگه دوس داری دوست عزیز
2714
حق داری عصبی بشی اگه واقعا اذیت میشی هرسری یه بهونه بیار کمتر برو

من ک نمیرم الان نزدیک ۱ ساله

جای آجیلتو عوض کن. خودت هر وقت بچه خواست به اندازه ببار براش. در مورد رفتار بچه هم به خواهرت تذکر بد ...

میگرده تو کابینتامو

میگرده تو کابینتامو

بذار داخل کمد سه چار قسمتشون یه کمی بذار داخل ظرف اشپزخونه در حد‌چند دونه بگو همی نه هاست به بچه ات هم نگو کجا گذاشتی خودت کمک بده دیت بچه ات بگو پولمون نمیرسه بخریم دخترم خوردشون همینا موندن

براخواهرم دعا کنیدتاابد کنار همسرش زندگی کنه و با خوبی ها و بدی های زندگی بسازن ..صلوات
میگرده تو کابینتامو

بذار تو کمدت 🤭مجبوری دیگ،نمیشه ک بگی نیار پس باید پیشگیری کنی 

اسباب بازیارو هم اضافه هاشو ی جا بذار ک نتونن بیارن،ایکس باکس هم همینطور 

کلاقبل اینک بیان پاکسازی کن

وقتی میام نی نی سایت ی صلوات شمار دستم میگیرم و با نام و یاد خدا شروع میکنم ب صلوات فرستادن😁                
یعنی هیچ جایی نیست تو خونه ت که قایمش کنی ؟ اصلا توی آشپزخونه نذار 

حالا بحث قایم کردن اون هیچی

زیخت و پاشش   دستشویی رفتنش     چای و دوغ و نوشابه و خوراکی رو فرش و مبل ریختناش

2706