2733
2771
عنوان

بازی کنیم؟ قوانین بازیم میگم☺️😉

1312 بازدید | 187 پست

سلام شبتون بخیر ♥️

1.بازی اینطوریه که من ۱۴ تا سؤال شماره بندی شده توی پست بعدی میذارم 

2.اگر قرار باشه فقط پنج نفر نَه بیشتر رو تگ کنی کدوم کاربرهارو تگ میکنی (میتونه کمتر هم باشه)

۳.هر پنج نفر(یا کمتر) رو توی یک پست باید تگ کنی  

۴.جلوی اسم کاربریشون شماره سؤالی که میخواید جواب بده رو مینویسید براش مثلا :

@دختری_که_جک_ولش_کرد   ۵

۵.هر کاربر فقط میتونه به دوتا از سؤال ها جواب بده نه بیشتر یکیش رو کسی که تگتون کرده مشخص میکنه یکی دیگه رو خودتون به اختیار خودتون انتخاب میکنید

۶.لطفا اگر دیدید که یه کاربر رو خیلی تگ کردن شما دیگه تگش نکنید و برید سراغ کاربرای دیگه🌹

من سعی کردم سؤال ها شخصی و آزار دهنده نباشه اما اگر حس کردید که دوست ندارید به سؤالی که ازتون پرسیدن جواب بدید بگید که سؤال رو براتون عوض کنن

❤️🤍PEGAH🤍❤️

۱.عجیبترین ولخرجی که برای خودت کردی؟

۲.باحالترین حاضر جوابی که داشتین یا از دیگران شنیدین؟

۳.زمان مدرسه چند بار فرستادنتون دفتر؟ علتش چی بوده؟

۴.عاشق کدوم اخلاق همسرتی؟

۵.برگریزون ترین تنبلیایی که خودتون یا اطرافیانتون داشتید؟

۶.اون چیه که دوست داری حداقل یک بار توی زندگیت امتحانش کنی؟

۷.سوتی های که توی کلاس های آموزش رانندگی یا حین رانندگی دادین؟

۸.از سوتی ها و کارهای برگ ریزون بچه های خودتون یا اطرافیانتون بگید؟

۹.کاری  رو به همسرتون سپردین که گند بزنه؟ واکنش شما چی بوده؟

۱۰.جسورانه ترین و در عین حال پر ریزون ترین کاری که انجام دادین؟

۱۱.اگر توانایی داشتین که یه آدمو به یه شیئ تبدیل کنید کیو به چی تبدیل میکردین؟

۱۲.سم ترین چیزی که توی گوشی خودتون یا اطرافیانتون دیدین چیه؟

۱۳.عجیبترین شیره ای که توی بچگی سرتون مالیدن؟

استاد یا معلم پایه داشتین؟ تعریف کنید

۱۴.پایه ترین داداشی که دیدین کی بوده و چیکار میکرده؟

❤️🤍PEGAH🤍❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@ملیسا0000   ۸

دوسال کاربر خاموش بودم بعددد تصمیم گرفتم عضو شدم نینی سایتو گلبارون کردم با قدمم           انقدم بدم میاد تایپیک جنجالی میزنن از خودشون داستان میبافن یا میدونی طرف خیلی روان پریشه تایپیک میرنه نظر میخاد بهت میپره کمکش میکنی بعد میگ شوهرم فلان بیسار🤣🤣🤣     یا دخترا در مورد رلشون حرف میزنن عوقققققق بدم میاد رل ک شوهر نمیشه خاهر من. بخدا تایپیک چرت بزنید نون و اب نمیشه براتون.     اقایوننم بعضیاشون میان خودشونو واسه خاهرا لوس میکنن پیف پاف من کجاس🔪

@دت_لک    

@دلبراماوحشی‍  

@رنگین_کمان_بزرگ‍ 

رنگین کمون های زندگیتو بشمار نه طوفان هاشو...✋            به بعضیا باید گفت آروم تر برو شعورتم بهت برسه🤝    بعضی از نشدنی زندگیتونو بذارین به حساب اینکه اگه میشد خیلی بد میشد👍    آدمها وقتی نمی تونن مثل گذشته ازت استفاده کنن میگن چقد عوض شدی🙂      اگه داشتم نظر میدادم و نظرم درست بود سن و سالمو بهونه نکن .... عقل و شعور به سن و سال نیست   .....                              ماتیلدا : زندگی همیشه به این سختیه یا فقط وقتی                           بچه ای اینطوره؟                                                                                           لئون:همیشه اینطوره!            🌱    دیالوگ فیلم لئون حرفه ای  
2706