2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740

سزارین بنظرم از لحاظ درد و اینا بهتر باشه 

نه که دوستت نداشته باشم... نه ! فقط میترسم ازت‌... پیچیده‌ای ! همونقدر که نداشتنت سخته، داشتنت هم سخته ! همونقدر که بلدی منو بخندونی،بلدی اشکم رو در بیاری ! همونقدر که مهربونی،همونقدر هم بی تفاوتی ! همونقدر که بلدی امن باشی و آروم،ممکنه آدم رو پرت کنی ته دره...!
من زایمانم طبیعی بود ۶ ساعت درد داشتم واقعا وحشتناک بود بعدشم کلی عوارض داشتم نمدونم چرا میگن سزارین ...

آفرین به شما که واقعیتو میگی

خیلیا بی دلیل از طبیعی دفاع میکنن

منم خواهرشوهرم بعد ۲۴ ساعت درد زایمان کرد 

بچه دو هفته ان ای سیو بود بدلیل کمبود اکسیژن

بماند که چه بلایی سر خودش اورده بودن

خداروشکر من سزارین بودم

البته با زیرمیزی چون دکترم قبول نمیکرد

ی سوال من کوچیک ترین درد بهم وارد شه غش میکنم اگه تو زایمان غش کنم چی میشه؟

خب دکتر فک نکنم اجازه زایمان طبیعیو بده چون وسط کار بیهوش بشی بچه درخطر میافته 

بهت نامه میده برا سزارین بهتره ک

نه که دوستت نداشته باشم... نه ! فقط میترسم ازت‌... پیچیده‌ای ! همونقدر که نداشتنت سخته، داشتنت هم سخته ! همونقدر که بلدی منو بخندونی،بلدی اشکم رو در بیاری ! همونقدر که مهربونی،همونقدر هم بی تفاوتی ! همونقدر که بلدی امن باشی و آروم،ممکنه آدم رو پرت کنی ته دره...!

انشاالله بسلامتی فارغ میشی عزیزم.

من تجربه زایمان ندارم اما پیگیرش هستم و میدونم درد ها بصورت منظم هستن.ینی درد میگیره بعد خوب میشه ده دیقه بعد دوباره درد میگیره و دوباره قطع میشه و هرچی به زمان زایمان نزدیکتر میشه این فاصله بین درد ها کم میشه

من دوهفته پیش زایمانم بود با آمپول فشار زایمان کردم ۳/۵ساعت درد شدید پریودی کشیدم  اولاش قابل تحمل بود فقط آخراش بده

به جا درد به آدم زور میاد یه حسی مث مدفوع کردن!دست خودتم نیس😐 فقط یه هفته بعدش بخیه ها خیلی اذیتم کرد هنوزم نرفتم معاینه کنه فکرمی‌کنم بخیه هام بازشدن و ازترس نمیرم

ڪه ڪِردار مانَد زِ ما یادِگار🙃🌱
2706