2733
2734
عنوان

سایت چرا اینجوری شده؟

86 بازدید | 14 پست

برندهای معروف کاربری میگیرن و تبلیغ میکنن

مگه تبلیغات ممنوع نبود؟

آهااا...چون خودشون انجام میدن اشکال نداره فقط واسه کاربرا تبلیغ خار داره؟

از در و دیوار سایت تبلیغ میباره کم بود...حالا حضوری و با کاربری تک تک میان تاپیک میزنن

هی میگم لغو کاربری کنم هی دلم نمیاد 

کی؟؟

تاریخ نشون داد اینو                                                                                                                                     (((نفرین مادران جگر سوخته و داغ فرزند دیده گیراست)))                               👌🏻۱۴۰۳/۰۲/۳۱👌🏻
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

تبلیغات خفم کرد از هر طرف یه تبلیغ گاهی اوقات نت کنده کافیه دستت اشتباهی بخوره بهشون حالا مگه میشه از سایت خارج شد😂

یه وقتایی جوابتون رو ممکن هستش ندم دلیلشم اینه با دلقکا نمیتونم بحث کنم.لطفا پیک می ها،اتنشن سیکرا،مرد ستیز و زن ستیز ها(×۲)عقب مونده های سنتی و مدافعان کودک همسر و کودک مادری ریپ نزنن چون زبونم نیش دار هستش چیزی میگم ناراحت میشید
شوینده ی سیف 

جدی ؟؟!

تاریخ نشون داد اینو                                                                                                                                     (((نفرین مادران جگر سوخته و داغ فرزند دیده گیراست)))                               👌🏻۱۴۰۳/۰۲/۳۱👌🏻
2740
2706