2733
2739
من همش خودشا یه طرف سفت میکنه و گاهی هم زیر شکمم تیر میکشه

ببین اگه درد زایمان بیاد سراغت معلومه که زایمانه 

مثل درد پریودیه یکم بیشتر 

دو سه دقیقه درد میگیره بعد ول می‌کنه بعد از بیست دقیقه دوباره دوسه دقیقه درد میگیره... 

این زمانی که ول می‌کنه هی کوتاه تر میشه درد بیشتر میشه تا زایمان 🥺

ببین دردش براشروع اول میگیره بعد ول میکنه شکمتم نیست لگنته بیشتر من ساعت ۳شب دردم گرفت جوری نبودکه نشه تحملش کردولی خب واقعادردمیکرد تا صبح که رفتم براسز ولی همش میگم خداروشکر که سزارین شدم داشتم از درد میمردم نفس بر بود واقعا من خیلی خوشحالم که سزارین کردم اگه شرایطشو داری سزشو خیلی بهتره من دردش امونمو بریده بود 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زایمان طبیعی دو حالت داره فاز فعال و فاز استراحت مثل موج می مونه میگیره هی و بعد ول می کنه. آستانه تحملی هر کسی هم فرق داره. بستگی داره چقدر پیاده روی کردی آمادگی روحی جسمی داشته باشه بچه خیلی درشت نباشه لگن مناسب باشه و ...

من ۱۷ساعت درد کشیدم تا دخترم به دنیا اومد درداش وحشتناک میگیره ول میکنه اگه به پنج دیقه کشید داری زایمان میکنی اگه زیر شکمت تیر میکشه بچه خودشو سفت میکنه انقباضات شروع شده

2731

منطق من اینکه بجای بخیه اونجا شکم بخیه بزنن😬

برا دسشویی رفتن  ی جوریه انگار همش ادم استرس بازشدن و عفونت بخیه هارو داره

نه که دوستت نداشته باشم... نه ! فقط میترسم ازت‌... پیچیده‌ای ! همونقدر که نداشتنت سخته، داشتنت هم سخته ! همونقدر که بلدی منو بخندونی،بلدی اشکم رو در بیاری ! همونقدر که مهربونی،همونقدر هم بی تفاوتی ! همونقدر که بلدی امن باشی و آروم،ممکنه آدم رو پرت کنی ته دره...!
۳۸

من فعلا تجربه زایمان ندارم کم مونده ولی دیگه 

میگن مثل پریوده دردش فقط شدید تر مثلا هر یه ساعت دردت میاد بعد میشه نیم ساعت بعد ده دقیقه بعد مثلا هر پنج دقیقه یکبار دردت میگیره تا وقتی که دیگه قطع نشه دردت 

دکتر چطور میفهمه راست میگیم؟ چون منم خون میبینم غش میکنم.

ب دکتر خودت ک الان سونو و ایناتو پیشش میبری بگو نامه میده بت 

ب خالم نامه داد بخاطر تشنجش سزارین کردن بدون هزینه

نه که دوستت نداشته باشم... نه ! فقط میترسم ازت‌... پیچیده‌ای ! همونقدر که نداشتنت سخته، داشتنت هم سخته ! همونقدر که بلدی منو بخندونی،بلدی اشکم رو در بیاری ! همونقدر که مهربونی،همونقدر هم بی تفاوتی ! همونقدر که بلدی امن باشی و آروم،ممکنه آدم رو پرت کنی ته دره...!
انشاالله بسلامتی فارغ میشی عزیزم. من تجربه زایمان ندارم اما پیگیرش هستم و میدونم درد ها بصورت منظم ...

بله منم اینطورشنیده بودم ولی برای منی که هرچقدر صبرکردم ودردام شروع نشد و مجبورشدم با آمپول فشار زایمان کنم اینطور نبود.ینی آمپولو که زدن دردام یکسره شروع شد اصلا استراحتی بینش نبود🥵

ڪه ڪِردار مانَد زِ ما یادِگار🙃🌱
میتونه این حالتای من علائم دردزایمان باشه

نه فکرنمیکنم  برای منم همش بچم سفت میشد و یکطرف جمع میکردخودشو و زیردلمم تیرمیکشیدولی ۴۰هفتم تموم شد و دردام شروع نشد

ڪه ڪِردار مانَد زِ ما یادِگار🙃🌱
آفرین به شما که واقعیتو میگی خیلیا بی دلیل از طبیعی دفاع میکنن منم خواهرشوهرم بعد ۲۴ ساعت درد زایم ...

بنطر من قبلا شاید خانمها میتونستن و از لحاظ بدنی امادگیش داشتن ولی الان اصلا اینجوری نیست حتی دکترا هم حوصله ندارن من بچم بدنیا نمیومد کلی از داخل بخیم زد فقط بچرو بزور میکشید تازه بچه چند ساعت به خاطر موندن تو کانال زایمان زیر اکسیژن بود تازه من بیمارستانم خصوصی بود مامانم هم پرستار بود و بالا سرم