2752
2734
اره دیگه منم میترسم برم الان۸ماهه🤧 دیگه فک کنم زیبایی کنن دیگه راسی نخ بخیت افتادنی چه شکلی بود؟

من الان ۱۳روزه زایمان کردم نخی ندیدم افتاده باشه 😐اصلا ازترس بخیه هامم ندیدم ولی چندروز خیلی درد میکرد مخصوصا موقع دستشویی رفتن اشکمو درمی‌آورد😐الان درد ندارم ولی یه حسی میگه بخیه هام اون موقع بازشدن

ڪه ڪِردار مانَد زِ ما یادِگار🙃🌱
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برا من سه تاش گره خورده بود ولی یکیش دراااز اون درازه که بخیه اصلی بوده باز شده

وای پس برای منم بازشده چون چندروز پیشا ک خیلی درد داشتم یه نخی آویزون بود هی ب نوارم گیرمیکرد😢اگه الان باز بخیه نزنم و بزارم همون‌طور بمونه چی میشه؟

خیلی خیلی سخت همین ی هفته پیش زایمان کردم ی روز کامل رفتم اون دنیا و برگشتم توروخدا سزارین کنین

خخ سزارینو تجربه نکردم ولی من با همه اون دردایی ک کشیدم از طبیعی پشیمون نیستم

2731
وای پس برای منم بازشده چون چندروز پیشا ک خیلی درد داشتم یه نخی آویزون بود هی ب نوارم گیرمیکرد😢اگه ا ...

فعلا که همونطوری موندم من بخاطر همسرم میرم وگرنه من مشکلی ندارم 

خخ سزارینو تجربه نکردم ولی من با همه اون دردایی ک کشیدم از طبیعی پشیمون نیستم

منم مخصوصا اونجایی که دخترم اومد گذاشتن رو سینم 🥺🥺🥺 خودم با پای خودم رفتم سرویس خودم پاشدم شیرش دادم

منم مخصوصا اونجایی که دخترم اومد گذاشتن رو سینم 🥺🥺🥺 خودم با پای خودم رفتم سرویس خودم پاشدم شیرش د ...

دقیقا بخدا که بهترین لحظه عمرم بودم وقتی گذاشتن روسینم دخترمم زل زده بود بم🥺😍الهی فداش بشم الان خابه خیلی تنبله کل روز میخوابه براشیرم هرکاری میکنم بیدارنمیشه همش میترسم باز زردیش بره بالا.چیکارکنم بیدارشه

نه دست میزنی میبینی افتادن؟ یا نخ احساس میکنی؟

بعضی جاهاش هنوز اون گره ها هست بعضی جاهاشم چیزی حس نمیکنم فکرکنم بازشدن ولی چرا من ندیدم افتاده باشن

فعلا که همونطوری موندم من بخاطر همسرم میرم وگرنه من مشکلی ندارم 

وای من اصلا دیگه حاضر نیستم برم بخدا ک خیلی درد کشیدم سربخیه ها.حتی الآنم برای معاینه میترسم برم.چجوری معاینه میکنه؟دست میزنن ؟دردداره؟

وای من اصلا دیگه حاضر نیستم برم بخدا ک خیلی درد کشیدم سربخیه ها.حتی الآنم برای معاینه میترسم برم.چجو ...

نه اصلا درد نداره نترس میشینی رو صندلی مخصوص با چراغی که دارن نگاه میکنه والا درد زایمان اونقدری بود که بخیه حس نشد

نه اصلا درد نداره نترس میشینی رو صندلی مخصوص با چراغی که دارن نگاه میکنه والا درد زایمان اونقدری بود ...

بااین بخیه ها اصن نمیتونم برم رو اون صندلی معاینه پاهامم بازکنم وای خدا