2737
2734

من دخترمو یه پیش دبستان غیرانتفاعی ثبت نام کردم الان کلاس های تابستونی گذاشتن 

الان از وقتی رفته هر روز یا یکی بهش لگد زده یا یکی چنگش گرفته

یه چیزی هم دیشب تعریف کرد مو به تنم سیخ شد مثل این که رفته دستشویی بعد یکی از بچه ها اومده در رو از پشت بسته اینم مونده اون تو جیغ و گریه تا وقتی صداشو شنیدن 

اینو تازه تعریف کرده نگفته بود شاید فکر کرده اگه بگه من میرم اون دوستش رو دعوا می کنم آخه با تمام جزئیات تعریف می کنه بعد میگه هیچی مامان دارم قصه میگم 

بعد من می خوام برم انصراف بدم 

از اون ور میگم یعنی کلاس اول بره هم همین داستان ها هست یا نظرات این مدرسه رو بچه ها کمه

هیچ مدرسه ای نظارت نمیتونه کنه رو کل دانش آموزان.  ولی به معلمش و ناظم مدرسه بگید به اون دانش اموز هم تذکر بدن . من پارسال دخترم یک ماه رفت مدرسه هر روز ی اتفاق افتاده بود ی بارم دوستش سرش کوبیده بود به دیوار گوش دخترم زخم شده بود . یکی از دوستاشم نمیزاشت دخترم بیاد سر جاش بشینه اذیت میکرد هر روز . یکماه انقد حرص خوردم . این داستان ها هست متاسفانه . الان خیلی نگرانم که مدرسه شروع بشه باز حرص و جوش منم شروع بشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من می خوام انصراف بدم پیش دبستان نخواستم 

پیش دبستانی زیاد واجب نیست . و هر روز ببری مدرسه بیاری هزینه لوازم تحریر و هزینه تغذیه مدرسه و درد سرای این چنینی . خستگی فقط داره کارایی نداره . ی کلاس ساده نقاشی یا بازی مهارت براش بنویس

عزیزم پیش دبستانی نره کلی بچه به مشکل میخوره امسال نزاری بره سال دیگه مجبوری بره

چه  مدرسه مزخرفی گذاشتی که مواظب نیستن

دختر من دولتی فرستادم همه جا معاونین حضور داشتن هیچ وقت اتفاقی نیوفتاده براش 

یبار فقط یه دختر تو راه پله اذیتش کرده بود اونم معاون از دوربین دیده بود اونا بهم گفتند اینقدر که حواسشون بود برای دست شویی هم ساعتی میرفتن که کلاس اولیا نبودن قطار میشدن ردیف میرفتن معلم هم حضور داشت 

همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......
2740