2737
2734
تاپیک روسریم میخواستم نظراتو بدونم مشکلش چی بود نفهمیدم

ولی الان نیست حالا فرقی کرد با رو سری یا بی روسری؟جدی پرسیدم لطفا جواب بده به عنوان کسی که تجربه کردی برخورد دیگران یا نگاههاشونم بگو ممنون

لطفا اگه نظرتون مخالف منه ریپ نزنید بذارید اسی خودش جواب بده .من دلسوزی یا تجربه یا هر حرفی میزنم برای اسی هست .حوصله ی قانع شدن قانع کردن شما رو ندارم .چون آخرش دعواست .
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ز ه ر ماااار .تعریف کن خب .زنشو دیدی؟دوست دختر سابقشو دیدی؟چیشد؟

زهرمار از خنده ترکیدم .

در حسرت دیدار پدری ب سر میبرم ک آخرین بار دستش توی دستم بود ولبخند روی لبش خشک شد ومنو تنها گذاشت .از وقتی رفت منم خندیدن رو فراموش کردم میشه برای شادی روحش ی صلوات بفرستی.سپاسگزارم
طرز حرف زدنتون گویای همه چیزه کاربرای تازه وارد عجیب جنجالی هستن  حرمت کاربرای قدیم رو نگه دا ...

من کلی کاربری دارم اینجا دقیقا از زمان عقد و ازدواجم تا الان از سال ۹۳

2738
تو رو خدا؟معلوم شد؟🤣🤣🤣🤣

اره هی باد میزد پاش معلوم میشد با خواهرم شرط بستم گفتم اونم نپوشیده گفت مگه میشه یهو دید که میشه😂😂😂 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
خب خداروشکر اخه چند روز پیش کنار دریا یه خانم دیدم مانتو بدون اون و بدون شلوار باد زد مانتوش رفت هوا ...

کلا کوچه خیابونا شده کاباره 🤗

کاربری و تاپیک ها همش مال ی نفر نیست⁦🙏
واییییی خدا چقدر خندیدم 😂😂😂

خنده نداره درستش اینه شو. رت نپوشی من یه بار عفونت گرفته بودم مردم دکتر گفت میخوای هیچوقت نگیری شو. رت نپوش اصلا من از اونوقت ش. ورت نمیپوشم البته بیرون برم میپوشما یه جاهایی نمیپوشم 

الان 3 سال میگذره یک بارم عفونت نگرفتم تازه هرسری دکتر میرم دکتر میگه بدون ذره ای عفونتی 

فقط خدا
2706