2752
2734
عنوان

مامانم سرطان سینه گرفته

355 بازدید | 33 پست

دارم‌میمیرم مامانم چند وقت بود که یه توده توی سینه داشت پیگیری نمی‌کرد ماموگرافی و سونوگرافی داد یه توده ۷ سانتی توی سینه داره که احتمال توده بدخیم هست و امروز بیوپسی کردن و هنوز حواب پاتولوژی نیومده 

کسی اینجا هست که بدونه روند درمان چجوریه و چه جراحی رو توی تهران پیشنهاد میکنید؟

نگران مباش حتما درمان میشه هرچند سخته.

پارسال منم تو همین موقعیت بودم. مامانم توده بدخیم داشت. اول جراحی کرد بعدم ۸جلسه شیمی درمانی و بعدم ۳۰جلسه پرتودرمانی.

اگر توده خیلی بزرگ باشه اول شیمی میشن

حقیقت آیینه‌ای بود که از آسمان به زمین افتاد و شکست، هر کس تکه‌ایی از آن را برداشت خود را در آن دید، گمان کرد حقیقت نزد اوست، حال آنکه حقیقت نزد همگان است.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نگران مباش حتما درمان میشه هرچند سخته. پارسال منم تو همین موقعیت بودم. مامانم توده بدخیم داشت. اول ...

الان خوبن؟؟ واقعا درصد درمان بالاست؟

ماییم و موج سودآ شب تا به روز تنها خواهی بیا ببخشا خواهی برو جفا کن:)
حتما میرم‌ممنونم

قریونت عزیزدلم...ایشالله که عالی شه حالشون تروخدا نه خودتو بباز نه بذار ک روحیه اش از دس بره بخدا امیدددد خیلییی مهمه

ماییم و موج سودآ شب تا به روز تنها خواهی بیا ببخشا خواهی برو جفا کن:)
الان خوبن؟؟ واقعا درصد درمان بالاست؟

بله ماموگرافی رفتن گفت اوکیهولی تا اهر عمر باید تحت نظر باشن

حقیقت آیینه‌ای بود که از آسمان به زمین افتاد و شکست، هر کس تکه‌ایی از آن را برداشت خود را در آن دید، گمان کرد حقیقت نزد اوست، حال آنکه حقیقت نزد همگان است.
منم مامانم درگیر سرطان دارم دق میکنم😭 همش ۴۴ سالشه پدرم ام ۳۷ سالش بود۷ سال پیش ایست قلبی کرد فوت ...

عزیز دلم حالتو درک میکنم خدا مامانتون رو براتون حفظ کنه من از دیروز که فهمیدم یه چشمم خونه یکی اشک 

منم مامانم درگیر سرطان دارم دق میکنم😭 همش ۴۴ سالشه پدرم ام ۳۷ سالش بود۷ سال پیش ایست قلبی کرد فوت ...

نگران نباش قربونت برم ان شاء الله بحق امام رضا مامانتون صحیح و سلامت برگردن پیشت و معجزه بشه