2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها روزایی ک میفهمیدم میرهدخواستگاری انگار دنیا رو سرم خراب میشد اومد منو جوونیم و ارزوهامو نابود ...

اگه میخوای ما نفرینت نکنیم سر جدت زودتر بنویس بیاد

آدم ساکتیم ولی ی روزی موفقیتام  گوش بقیه رو کر میکنه ./ (صدای خنده ی خدا را میشنوی ،به انچه محال میدانی میخندد،).. از شکست نترسید ...

روحش شاد اون که دستش از دنیا کوتاهه دیگه بدیاش نگو 

درسته فراموش کردنش سخته 

ولی دیگه رفته تموم شد

ما روزها را به یاد نمیاریم بلکه لحظات رو به یاد میاریم😌        کلمات میتوانند دروغ بگند ورای انها رو ببین😇                    همیشه کاری رو که ازش میترسی رو انجام بده 😎                              
2731
من اصلا اسم نگاه نمی‌کنم فقط میخونم

منم

ما روزها را به یاد نمیاریم بلکه لحظات رو به یاد میاریم😌        کلمات میتوانند دروغ بگند ورای انها رو ببین😇                    همیشه کاری رو که ازش میترسی رو انجام بده 😎                              

چرا 10 دقیقه تایپتو طول میدی اخرشم ی خط مینویسی اونم جوابِ اینو و اونه

ی چیزی میگم بت شاید بخندی بهم🙃 شاید اصن چشاتو باز ببندی بره👀 ی چیزی میگم فقط در حد گله😤 اذیت میشم بس که چشمات خوشگلهه:)♾️♥️ • حالام ک حرف دله💘 حرفشو میشنویم😌 ت میخوای بشکونی🍵 خب باوشه میشکنیم..🙂💔   #¤nAvAzEsH¤              -تتلیتی فور لایف🙃♥️   من دگ ب هیشکی اعتماد نمیکنم.. ×شِیطانَم اَوَلِش فِرِشتِع بود×✋ ..:)              کاربری دست دو نفرع😐
تاپیک روسریم میخواستم نظراتو بدونم مشکلش چی بود نفهمیدم

عزیزم خب نظرات معلومه ی عده موافقن ی عده مخالفن این کار فقط باعث دعوا میشه😂💔

زبـانـت معـمار اسـت و حـرف هـایت خـشت خـام... مــبادا کـج بـچینـے دیـوار سـخـن کـہ خــواهـد ریـخت بــنای شخصیتتツما اهـــل کـــوفـہ نیــسـتـیـم عــلـے تنـــها بـــماند❤ اولــین کــسـے کـہ از حــقوق مــں دفــاع کـرد رســـول خـــدا بـــودツ به بعضیا حتی اگه بگی خورشید زرده، میگن نه آبیه! همین قدر بی منطق!🦄