2752
2734
من یکیو میشناسم بدون ش‌ورت بیرون میرفت میگفت اینجوری عفونت نمیگیرم

حق گفته 

کلا خوب نیست😂😂😂

عَی خداا شکرت😘❤...برای حال خوبت نشانه ها بسیارند..آنها را دریافت کن و روزت را بساز..گوارای وجودت❤ اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من رفنم خدافظ

در نبندد  گرمه باد بیاد خخخ

ما روزها را به یاد نمیاریم بلکه لحظات رو به یاد میاریم😌        کلمات میتوانند دروغ بگند ورای انها رو ببین😇                    همیشه کاری رو که ازش میترسی رو انجام بده 😎                              
من یکیو میشناسم بدون ش‌ورت بیرون میرفت میگفت اینجوری عفونت نمیگیرم

واییییی خدا چقدر خندیدم 😂😂😂

بعضی وقتا تنها چیزی که ارومت میکنه..)اینه که یه جای خلوت باشی و با خودت کمی رو راست باشی🍫✨...! بشینی و با خودت درد دل کنی و یه شنونده ی خاص💫💝که با تموم وجودش داره به حرفات گوش میکنه و ارومت میکنه 💕❤... خدایا خودت همدمم باش تنهام نزار...!) •که به وجودت نیاز داررم😘💜اگه نظرت مخالفه باهام روم ریپ نزن چون اینجا اسمش روشه تبااااادل نظر یه بار دیگه بخون... تبااادل نظر یعنی هرکس نظر خودشو داره بهم بی احترامی کنی بد جوابتو میدم چون خط زیاد دارم😉و اینکه کاربر قدیمی هستم ب دلایلی خودمو تعلیق کردم🤟

عههه اسی نکنه تو بودی😐امروز رفتم موبایلمو تعمیر کنم بعد من تقریبا حجاب دارم  بعد ی دختره ک کلا بدون روسری بود با تیشرت و شلوار داشت رد میشد منو ک دید برگشت امد داخل مغازه الکی چنتا سوال بیخود پرسید دائم هم ب من نگاه میکرد اصلا نفهمیدم فازش چیه منکه اصلا چیزی بهش نگفتم فک کنم الکی میخاس گیر بده بحث راه بندازه.تووو بودی اسی بگو ک خودت بودی 😑دنبال سوژه پربازدید بودی

کاربری و تاپیک ها همش مال ی نفر نیست⁦🙏

ب نظرتون پر بازدید میشه یا نه:))

زبـانـت معـمار اسـت و حـرف هـایت خـشت خـام... مــبادا کـج بـچینـے دیـوار سـخـن کـہ خــواهـد ریـخت بــنای شخصیتتツما اهـــل کـــوفـہ نیــسـتـیـم عــلـے تنـــها بـــماند❤ اولــین کــسـے کـہ از حــقوق مــں دفــاع کـرد رســـول خـــدا بـــودツ به بعضیا حتی اگه بگی خورشید زرده، میگن نه آبیه! همین قدر بی منطق!🦄