2733
2734
عجب ادمایی البته خب داغ دیدن  چقدر خواهره پررو بوده نفرین کردی  میگفتی نه اه کشیدم

بقران من نفرین نکردم.گفتم جوونه شاید منو نمیخواسته شاید من بد بودم.خیلی بدبختی کشیدم باهاش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من یکیو میشناسم بدون ش‌ورت بیرون میرفت میگفت اینجوری عفونت نمیگیرم

شلوار که میپوشید؟

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
اره احساس کردم میخاد ی چیزی بهش بگم شروع کنه ب بحث و جدل درحالیکه من کلا ب کسی کاری ندارم😂سوژه اشتب ...

اره اکثرشون که فیلم میگیرن اینطورن حالا نمیگن قبلش چکار کردیم فقط قسمتی که طرف داره بحث میکنه نشون میده😄

2731
خیلی اتیش گرفتم خیلی.اینقدر تو زندگی داداششون زحمت کشیدم اخرم ازم طلبکار شدن بی انصافا نکرد جلو دختر ...

کاش همه مردایی ک باعث مطلقه شدن زنشون ب ناحق میشن

زناشون خوبه ولی اینده دختره رو نابود میکنن طلاقش میدن جوون مرگ بشن

اره 😂

خب خداروشکر اخه چند روز پیش کنار دریا یه خانم دیدم مانتو بدون اون و بدون شلوار باد زد مانتوش رفت هوا 😂😂😂😂😂

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
اسی بنظرم توهم زدی مثل اون کاربره ک می‌گفت بابام منو مامانمو بیرون کرده و ما کارتون خواب بودیم و آخر ...

اینکه طلاق گرفته غیر طبیعی یا همسرش سابقش فوت شده؟

ما از تبار بغضیم آسودگی روا نیست...!