2733
2734
عنوان

شوهرم خیلی از زنان دیگه تعریف میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 7801 بازدید | 250 پست
همین جا واکنشت فقط باشخصیت رفتار کن به مرور میفهمه تفاوت رفتاری خودشو جای دیگه باید کار دیگری انجا ...

میشه چند نمونه بگین. منکه اصلا دلبری کردن عشوه وناز. لوس کردن و ....بلد نیستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه بلد نیستم دلبری و لوس کردن و...

دلبری واسه خودت کن🥰فقط راه چاره ش همینه😉مثلا من جلوی پنکه با آهنگ میرقصیدم و از احساس خوبم با بچه ها لذت می بردم..و اصلا واسه دلبری شوهرم نبود..ولی شوهرم توجهش جلب میشد ولی من بازم به کارم ادامه میدادم واسه توجه شوهرم غش نمیرفتم..

2742
بخاطر جلب توجه واینکه حساست کنه؟شما درمقابلش کارش چیکارکردین؟بهش توجه بیشتر کردین ب خودتون رسبدین؟چی ...

نه بهش و بکارش بی اهمیت بودم هراز گاهی هم باهاش سرسنگین میشدم تا کم کم بعد از یکسال همه چیز ایده آل شد 

2740
بنظذم مریضه شوهرت  مدل هیزی نیس کمبود شدید داره هی میخاد ابراز وجود کنه فک کنم شایدم میخاد بزن ...

شاید دوسداره توسرم بزنه سرترم نشم.اخه سرترم هستم. نمیزاره برم باشگاه.رقص .گیتاری. آموزش میکاپ و..... هیچی نمیزاره برم

میشه چند نمونه بگین. منکه اصلا دلبری کردن عشوه وناز. لوس کردن و ....بلد نیستم

دابسمش آهنگ اگر بلدی... واسه خودت انجام بده..مثلا پنکه ایستاده هاس به موهات باد میزنه تکون میخوره تو هم انگار پنکه شوهرجان باشه..اونو ببوس..همچین دلش آب بشه...

واسه شوهر تو با این رفتارها..لازمه اینطوری ادبش کنی..

یعنی احوال خوب و خوش حالیت رو با اشیا نمایش بدی..

بعد یه وقتایی جلوش مثلا رژ میزنی.جلوی چشمش.تو آینه با لبات شکل در بیاری..بعد بلند شی بری مثلا سراغ آشپز خونه..

چطوری راه میری با حس خوب و آرامش..اینکه مثلا حس خوبی واسه خودت داری..انگار یه حباب دور خودت کشیدی

یه حریم ارزشمند واسه خودت داری..کم کم تو راه رفتنت هم نمایان میشه...گاهی وقتی به خودت مثلا اهمیت میدی طوری چشماتو پلک بزن انگار فقط خودتی و یه خوراکی خوشمزه..یه نفس راحت..آه..

نه بهش و بکارش بی اهمیت بودم هراز گاهی هم باهاش سرسنگین میشدم تا کم کم بعد از یکسال همه چیز ایده آل ...

یعنی هیچ عکس العملی؟ولی ب عیر ازاینا ب خودتون میرسیدین؟براخودت چیکارمیگردی؟شوهرت چیکار مبکرد

دابسمش آهنگ اگر بلدی... واسه خودت انجام بده..مثلا پنکه ایستاده هاس به موهات باد میزنه تکون میخوره تو ...

بازم بلدین بگین. چرا من هیچی بلد نیستم. اینایی ک بلدن چجوری از کجا یاد میگیرن

2706