2752
2734
عنوان

داستان زندگیم @@شاید براتون درس بشه مثل من نباشید🙃

| مشاهده متن کامل بحث + 598 بازدید | 45 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای همشو خوندم خیلی دردناکه قلبم درد گرفت😭💔 فک میکردم فقط منم ک اسیر ی لاشی شدم واس فرار از خونه ...

❤️ما دخترا واقعا ساده ایم

نومید کی توان بود از لطف لایزالی🌱
2731
الان وضعیتت چطوره؟ 

خوبه عالی نیست شغلم رسمی نیست و دارم میخونم ...ولی نسبت ب قبل خیلی پوست کلفت تر شدم و سر سخت تر دیگه به نامادریم محل نمیدم

تهرانه شوهرش نمیخواد منو شوهره ب خانوادش نگفته مامانم قبلا ازدواج کرده

عزیزم با این اوصاف حتما تحصیلت رو ادامه بده، شما هر چقدر موفقیت های فردی داشته باشی جایگاه پیدا میکنی.

در کنارش یکسری مهارت ها مثل خیاطی و ... رو بنا به استعدادت ادامه بده.‌

این قوی شدن هم بهت امنیت میده، هم افراد موجه تری رو ملاقات میکنی. 

لطفا تا ۲۵ سالگیم ازدواج نکن، اجازه بده باغ ذهنت به زیبایی و سرسبزی و گل دهی برسه 🌿🌸🍓و آرامش و آگاهی رو تجربه کنی. اونوقت بعد اون خدا بزرگه توام مسیر قشنگ و سرنوشت خوب خودت رو خواهی داشت. 🙂🦋

🪻🌿🌸🌿🪻🌿🌸🌿دختر خانم دهه شصتی🪻🌿🌸🌿🪻🌿🌸🌿 
حقوقه

طی دوران تحصیلت چیکار میکردی؟

منظورم اینه ماهایی ک تجربه های اینطوری داریم اغلب کمتر میتونیم تمرکز کنیم مثل قبل

من دوباره برگشتم ب درس ولی نمیتونم اصلا تمرکز کنم

دنبال اینم ی کاریو شروع کنم باهاش درسم بخونم تا ذهنم اروم شه یکم

هرجا دیدی "تبادل نظرمون" داره تبدیل به "تبادل بحث" میشه لطفا دیگه ادامه نده❤️
عزیزم با این اوصاف حتما تحصیلت رو ادامه بده، شما هر چقدر موفقیت های فردی داشته باشی جایگاه پیدا میکن ...

زن بابام میگه ازدواج نکنم میمونم رو دستشون🤦🏻‍♀️

طی دوران تحصیلت چیکار میکردی؟ منظورم اینه ماهایی ک تجربه های اینطوری داریم اغلب کمتر میتونیم تمرکز ...

تو انجمن علمی دانشگاه بودم المپیادم شرکت کردم و سابقه تحصیلیمو درخشان کردم ..بیشتر برای فرار از جو خونه کتابخونه بودم حالا یا میخوندم یا با با گوشی رمان