2733
2734
عنوان

شوهرم خیلی از زنان دیگه تعریف میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 7667 بازدید | 250 پست
ای جانم    عزیزم انشاءالله  حاجت تو میگیری  به حق همین روز عزیز  امضا تو خ ...

فدای تو...ممنون عزیزم

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه

واه شوهرم جرعت نمیکنه از هیچ زنی تعریف کنه غیر ننه ش که اونم برام مهم نیست . عزیزم یه کم دلبری کن خودتو لوس کن مردا بچه ن باور کن  مثلاً با شوهرم قهر بودم یه هلو روی سینه م گذاشتم با عشوه گفتم بگیر بیرون میخوری اومد بوسم کرد و برداشت  گفت خودت هلویی لعنتی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مردا هیچوقت چشمشون سیر نمیشه و توام نباید ناراحت شی. این یچیز طبیعیه دیگه ! مگه دختر خوشگلتر ازتو کمه تو خیابون؟؟ میخوای چشم شوهرتو ببندی کسیو نبینه؟؟ تو از زاویه خوبش به قضیه نگاه کن و اصلا هم جبهه نگیر. وقتی شوهرت به اونا میگه جووووون ینی فقط نگاه لحظه ایی و ج*نسی داره بهشون. ولی از دست تو ناراحت میشه چون تو جایگاهت با اونا فرق داره. تو همسر و همدمشی و تورو جزیی از خونوادش میدونه و نمیخواد ب توام فقط اونجور نگاه کنه. تا باشه ازین ناراحت شدنا. والا 

2731
پس بخاطر چی اینطوری باهاتون رفتارمیکزد

ببین من تعریف از خودم نباشه چهرم خیلی قشنگه خیلی هم بخودم میرسم اون موقعها که خیلی بیشتر ..بعد از سه سال قبول کردم همو ببینیم که خوشم اومد ازش خواستگار هم خیلی زیاد داشتم خودم الان بعد از ۴سال که خوب خوب خوب شناختمش فهمیدم که فقط بخاطر اینکه واسم جلب توجه کنه حساسم کنه بگه آره مثلا تو خیلی هم خوب نیستیو اینا شاید از نظرشون خیلی کار درستی میکنن ولی نمیدونن اینجوری ما بیشتر حالمون ازشون بهم میخوره نه اینکه عاشقشون شیم 

2738
ببین من تعریف از خودم نباشه چهرم خیلی قشنگه خیلی هم بخودم میرسم اون موقعها که خیلی بیشتر ..بعد از سه ...

بخاطر جلب توجه واینکه حساست کنه؟شما درمقابلش کارش چیکارکردین؟بهش توجه بیشتر کردین ب خودتون رسبدین؟چیکار باید بکنم

الان بهش چی بگم. بلد نیستم برخورد کنم. حس میکنم مقایسه هم میکنه منو

همین جا واکنشت فقط باشخصیت رفتار کن

به مرور میفهمه تفاوت رفتاری خودشو

جای دیگه باید کار دیگری انجام بدی مثلا در طول روز جلوی چشماش آهنگ بذار...همونطور که داری آهنگ رو دابسمش میکنی...

لای موهات دست بنداز...جلوی آینه همزمان با آهنگ با خودت ور برو..ناز و ادا رو واسه دل خودت طوری که انگار شوهرت وجود نداره انجام بده...

اگرم بچه داری جلو بچه هات وقت خوش گذرونی ترتیب بده..

طوری که انگار شوهرت هم نباشه توجه شوهرت هم نباشه بازم بلدی خوش حال باشی..طوری که بفهمه تو به خودت می بالی..و اون همه کنایه ردن هاش تو رو از پا در نیاورده(بدون کلام فقط با خود ارزشی)

2706