2328

اسنک مثلا

سالاد ژامبون ساندویچ کنی

پنکیک

شیرینی

همچین چیزایی

فقط 37 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درود بر عزیزانم🤚🏻 کلاغ_ماتحت_دریده سابق هستم با ماتحتی غیر دریده 🤔 همیشه دوست داشتم تیکر داشته باشم... همینجوری الکی... ولی از کجا معلوم شاید منم ۹ ماه دیگه زاییدم  

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2051

پاستیل چیپس پفک و اینا ...🥺😍

الان یه سریا میان میگن عصرونه😕😅

𝘚𝙠𝙊𝙩 𝘘𝘴𝘩𝙣𝙜𝘦 , 𝘛𝘢 𝙈𝙞𝘵𝘖𝘯𝙞𝙙 𝙆𝘩𝘧𝘦 𝙎𝘩𝘪𝙙 •🧸🧷 اشکها حرفهایی هستن که قلب نمیتونه بگه🧸🧷💔 𝑻𝒐 𝑲𝒂𝒈𝒉𝒛 𝑺𝒓𝒏𝒆𝒗𝒔𝒉𝒕𝒎𝒐𝒏 𝑸𝒂𝒎 𝒓𝒐 𝑺𝒏𝒋𝒂𝒈𝒉 𝑲𝒓𝒅𝒏 🧸🧷

کتلت.

کوکو

فلافل. راحت درست میشه

کیک خونگی

پنکک

دیگه میوه ووچایی هم ک پای ثابته

تخمه و ما برای بچه پفیلا هم میبریم تخمه سخته خوردنش

من بودمو و خلوت منوترانه های داریوش... تا زمستون ۹۲ که یکی اومد 💕ک نفس میکشید با صدای داریوش..‌ و شدیم هم نفس،همراز، همدل و  همصدای هم...تو ترانه " شام مهتاب".. حالا عاشق ترینم چون عاشق ترین مرد زمین کنارمه🥰😘 باتو باتو 💑 اگه باشم وحشت از مردن ندارم. لحظه هام پرمیشه از تو.‌ وقت غم خوردن ندارم. 💓 هنوزم گاهی درباره جنگیدن هایی که برای رسیدن بهم داشتیم حرف میزنیم‌.. کنارهم آرامش امروزمونو ساختیم..‌تو  خوشی و ناخوشی کنارهم بودیم.حالا هر دومون باور داریم ک امروز هزاربرابر از روزای اول عااششق تریم..خدایا ازت ممنونم که هوای دل عاشمونو داری🙏
زنداداشم کیک درست می‌کنه میاره  یچی دیگه بگو  گفتم سالاد میارم گفتن نه یچی دیگه بیار 🥲

قطعا منطورش این بوده شما یه غذا بیارید ساندویچی 

من بودمو و خلوت منوترانه های داریوش... تا زمستون ۹۲ که یکی اومد 💕ک نفس میکشید با صدای داریوش..‌ و شدیم هم نفس،همراز، همدل و  همصدای هم...تو ترانه " شام مهتاب".. حالا عاشق ترینم چون عاشق ترین مرد زمین کنارمه🥰😘 باتو باتو 💑 اگه باشم وحشت از مردن ندارم. لحظه هام پرمیشه از تو.‌ وقت غم خوردن ندارم. 💓 هنوزم گاهی درباره جنگیدن هایی که برای رسیدن بهم داشتیم حرف میزنیم‌.. کنارهم آرامش امروزمونو ساختیم..‌تو  خوشی و ناخوشی کنارهم بودیم.حالا هر دومون باور داریم ک امروز هزاربرابر از روزای اول عااششق تریم..خدایا ازت ممنونم که هوای دل عاشمونو داری🙏
منم ببل عاشق پیک نیک ام خو 🥺🤍

ما دیروز رفتیم‌تا  بساط پهن کردیم بارووون بارید سیل اومد🤭 گفتم ک غصه نخوری ما هم نشد بریم