2737
2739
عنوان

خانما تورو خدا بیاین خواهش میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 905 بازدید | 99 پست
اگه پول میخوای  برای نگه داشتنش هستند کسانیکه‌ حمایتت کنن

نه من می‌خوام برم درس بخونم بعدشم فکرشو بکن تا جامعه ما همینجوری زن مطلقه طرفدار کم دار اونوقت با یه بچه پدرش که ب من نمیدتش چرا بچمو بگیرن زجر کش بشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وقتی مشغولن  فارغن باردار که میشن یادشون میفته

بخدا من تنبلی تخمدان داشتم اصلا باردار نمی‌شدم دیگه ایندفعه گفتم بزار قرص مصرف نکنم که بیشتر آسیب نبینم تا بتونم بچه بیارم اما نمی‌دونم چیشد بخدا

2728
خواهش مبکنم برو تاپیکاشوبخون

نه نمیخونم بیخیال گناه بندازم گردن خودم که چی بشه واقعا میگم .گفتم شاید واقعا نیازه چون هرچیزی صفر و صدش هر دو اشتباه است ادم یک موقع هایی مجبور میشه کارهای بدی کنه مجبور میشه واقعا میشه و عذابای بدی میگیره من به شخصه تجربه کردم

نه من می‌خوام برم درس بخونم بعدشم فکرشو بکن تا جامعه ما همینجوری زن مطلقه طرفدار کم دار اونوقت با یه ...

قبل این اتفاق نمیخواستی درس بخونی؟

عزیزم

چرا یه کاری میکنیم پاش وای نسیم؟

پایان شب سیه سفید است

با اطمینان بهت میگم

اول خوردن داروی روان برات همین روز بعد سقطه

درس؟ شغل؟

دیگه هیچ‌کدوم مفهومی نداره برات

نمیتونی کسی رو از بین ببری و بهش فکر نکنی.

شب و روز رهات نمیکنه

میخوای تاپیک هاشون رو بخونی؟

پایان شب سیه سفید است
2738
خواهر راست میگی ولی اگه انقدر پول داشتم که جای اینکه برگردم با شوهرم سگم زندگی کنم طلاق می‌گرفتم راح ...

ببخشیدا از همون شوهر سگ... حامله ای . اگ سگ بود چرا رابطه داشتی 

بگو نمیخوام بچه داشته باشم . نمیخوام مسئولیت قبول کنم . کاری ک من احمق کردم 

قبل این اتفاق نمیخواستی درس بخونی؟ عزیزم چرا یه کاری میکنیم پاش وای نسیم؟

راست میگی تقصیر منه این شوهر نامردم اینهمه بدی کرد بهم بازم برگشتم بهش اعتماد کردم

چون قضاوت نباید بکنی راه حل باید بدی؟

راه حلش کجا بود ؟  والا کاربری که من دیدم تنها کاری که میشه انجام داد برا اون طفل معصوم  اینه از طریق مراجع قضایی اقدام کنه  باید مشاوره بره و... بعد دستور سقط بگیره البته باتوجه به تشکیل قلب مراحل و شرایط فرق داره . کسی که به حرف گوش نمیده باید تشویق کنم قاچاقی  اینکارو انجام بده ؟ فکر کردید قانون راحتتتت اجازه سقط میده ؟ 

برام دعا کنید بشه من به دعاهای خیر و نفس حق شما نینی سایتی ها ایمان دارم تاحالا هرچی خواستم و دعا کردید در حقم شده😊🙏🏻 چی میشه اگه اینم بشه😔(( اللّهُمَّ صَلِّ عَلَی فَاطِمَةَ و اَبِیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنِیهَا وَ السِّرِّ المُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ مَا اَحاطَ بِهِ عِلمُک))  
2706