2737
2739
عنوان

خانما تورو خدا بیاین خواهش میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 905 بازدید | 99 پست
خب فدات شم اشتباه رو با اشتباه بدتر جبران میکنی؟

درسته اما بخدا قسم مجبورم نباید قضاوت کرد هیچکس رو منم جوابمو گرفتم ازتون ممنونم سوالم همین بود که آیا کسی بچه ۱۱ هفته سقط کرده عمدی اونم ب این روش دیدم بهتره طرف قرص نرم یک راست برم کورتاژ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

راه حلش کجا بود ؟  والا کاربری که من دیدم تنها کاری که میشه انجام داد برا اون طفل معصوم& ...

ممنون از شما دوست عزیزم همینکه من فهمیدم با مصرف قرص ممکنه اتفاق ناگوار تری پیش بیاد خیلی بهم کمک کرد دیگه اگه بخوام یک راست میرم کورتاژ

2728

تاپیکاتو‌خوندم خیلییییی معذرتتتتتت خیلیییییی ولی واقعا .. به مدرکی که  اینجوری بگیری ، شما برای ازدواج و مادر شدن اماده نبودی قبل تصمیم به درس باید قاطع جوانبو میسنجیدی  اگه میخوای عواقب بد دامنتو نگیره حتما مشاوره برو حتمااااا  چون ممکنه دوباره نظرت عوض شه ، زن دایی من برای درس دوتا بچه سقط کرد الان یه بچه مریض داره با کلی دوا درمون  خدا بهش داد و همش تن و بدنشون داره میلرزه چون خیلییی سیستم ایمنیش ضعیفه. اسمشو بزار خرافات اما اگه با قهر خدا میتونی کنار بیای همین فردا بچه رو بنداز بشین درس بخون (( دختر خوب قابل توجهت تاهل و بچه دار بودن زمان ما تو نتیجه کنکور و محل قبولی تاثیر داشت ، الان و نمیدونم اما یه وقتای خدا خودش بهتر برامون میخواد رقم بزنه و منه بنده با ذهن کوچیک و فقیرم خودمو از نعمت بزرگی که در پیش رو دارم محروم میکنم )) لجباز نباش  همه جوانبو بسنج و بعد واقع بینانه تصمیم بگیر و بدون مدرکی که بنیان گذاریش با قتل باشه ممکنه سرنوشت خوبی برات رقم نزنه

برام دعا کنید بشه من به دعاهای خیر و نفس حق شما نینی سایتی ها ایمان دارم تاحالا هرچی خواستم و دعا کردید در حقم شده😊🙏🏻 چی میشه اگه اینم بشه😔(( اللّهُمَّ صَلِّ عَلَی فَاطِمَةَ و اَبِیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنِیهَا وَ السِّرِّ المُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ مَا اَحاطَ بِهِ عِلمُک))  
کلا میگم  توگناه  یکی شریک بشیم عواقبش توزندگی ماهم میاد

عزیزم منم گاهی شده تو شرایط بد کسایی راهنماییم کردن که واقعا طبق عرف نبوده ولی اینکارو کردن و ثوابم داشته .اصلا در مورد سقط نبودا و نیست.ولی خب گاهی یکی احتیاج داره واقعا.یکی بود شوهرش میزدتش خیلی چون دوقلو دختر بود و میگفت باید سقط کنه و اون نگهش داشت و یکی از دخترا فلج ب دنیا اومد.و خواهر دوقلوش میره مدرسه و سالمه این تحصیلات نداره و هر دفعه یکی میره کمکش .دیدم که دست هرکسی که میره کمکش میبوسه.میدونی چطور پشت خواهرش میرفت مدرسه نگاه میکرد به نظرم یکی کمک میکرد سقط میکرد ثوابش بیشتر بود اخر سر هم خودکشی کرد و فوت کرد روزی تنها بود با گاز خونه خودشو کشت که فقط یک دستش مقداری کار میکرد بقیه اندامش فلج بودن چه دختر خوشکلی هم بود دلمممممممممممم خیلی گرفت یادش افتادم

طرف سندروم حاد بود میگفتن نباید سقط کنی خودش بمیره اینطور افراد حرف منو نمیفهمن.میگن باشه دختر فلج بهتره تا اینکه حق زندگیشو میگرفتی و متاسفانه خودش به زندگیش خاتمه داد.چند ماه پیش هم یکی از اقوام به خاطر شرایط بد پدر مادرش تو گاراژ خودشو دار زده بود فقط ۱۹ سالش بود بعد تایم زیادی نمیدونم چطوری طناب کش اومده بود یا هرچی این پاهاش رسیده بودن به زمین عکسشو همه دیدن من نگاه نکردم شکر خدا وگرنه فراموشم نمیشد پسر خوبی بود خیلی خوب.خدااااااااااااا همه محتاجان را کمک کنه الهی آمین

2740
طرف سندروم حاد بود میگفتن نباید سقط کنی خودش بمیره اینطور افراد حرف منو نمیفهمن.میگن باشه دختر فلج ب ...

واقعا چرا چرا مخالفن انگار مسولیت همه چیشو قبول میکنن

واقعا چرا چرا مخالفن انگار مسولیت همه چیشو قبول میکنن

حتی گفتن تا سه سالگی میمیره میگفت به دنیا بیارش سه سالگی خودش میمیره!!!ادم یک حرفایی میشنوه که میخوای شاخ در بیاری ولی خواهرم تو گفتی تنبلی داری خدا بهت بچه داده .من خودم سرطان گرفتم همه گفتن نازا میشم انگار هزاران تن رو دوشم سنگینی میکرد و یک دکتر گفت یک سال بعد از پرتو برو نازا نیستی نوع سرطانت میشناسم.خلاصه کنم تا شیمی تمام شد پرتو تمام شد دیگه هفت ماه تحمل کردم و رفتم دیدم شکر خدا نازا نیستم اقدام بارداری بعد زمان طولانی داشتم باردار شدم ولی فوت کرد و دیدم امار مثل من بالاست چشم انتظارم و در اقدام.اگه راهی داره نگهش دار .نمیگم خودم منتظرم حسودی تو رو میکنم نه به خدا.شاید وجود اون بچه زندگی تو شیرینتر و شوهرتو عاقل تر.اینو خیلی دیدم مردا عاقلتر شدن.شاید شوهر شما نفهم تر بشه شاید .ولی احتمال عاقل تر شدن هم هست دیگه این تصمیم شماست خوب فکر کن یهو تصمیم نگیر

حتی گفتن تا سه سالگی میمیره میگفت به دنیا بیارش سه سالگی خودش میمیره!!!ادم یک حرفایی میشنوه که میخوا ...

درسته عزیزم راستش خیلی برات ناراحت شدم اما روحیه داشته باش من خیلیارو دیدم همین بیماری تورو داشتن با روحیه خوش درمان شدن بخدا خیلی تاثیر داره انشالله که هم مریضیت خوب شه هم صاحب یه بچه ناز و سالم و صالح بشی الان دیگه انقدر علم پیشرفت کرده هیچکس نازا نمیمونه هرگز نترس ممنون از راهنمایی هات گلم بخدا قسم دیگه از همه وی سیرم از همه چی

میشه اینو ببینی؟

https://uupload.ir/view/img_20210913_075601_278_73wt.mp4/

‏        «ما فاتَكَ لم يُخلق لكَوما   خُلِقَ لكَ لن يفوتكَ!»                  آنچه را از دست دادی برای تو آفریده نشده و آنچه برای تو آفریده شده است را هرگز از دست نخواهی داد.‌‌‌.                                                                                         هوچی گری  اولین دستاویز کسایی هست که دلیلی منطقی برای رفتار و حرکاتشون ندارند !                                            🖤 ۱:۲۰ 🖤 فراموش نخواهیم کرد..
درسته عزیزم راستش خیلی برات ناراحت شدم اما روحیه داشته باش من خیلیارو دیدم همین بیماری تورو داشتن با ...

درمان شدم عزیزم نه اتفاقا اگه سرطان جاهای خاصی باشه و پرتو مخصوصا کجا تابیده بشه برای چه خانم چه اقا صد در صد نازایی داره شک نکن اون وقت باید از بانک اهدایی بگیرن اونم دردسر داره دروغ با راست میگن اسپرم اهدایی نمیدن میگن مشکل شرعی داره .بازم میگم طبق شنیده ها ولی تخمک مشکلی نداره ولی با هزار علم فعلا علم این نمونه نازایی هیچچچچ درمانی نداره به جز دریافت تخمک یا اسپرم اهدایی.خدا نصیب گرگ بیابون نکنه تو اون حالو احوال ها خانمی رو دیدم که نازا شده بود و جوان بیست و یک ساله بود به شدت عصبانی بود میگفت مرگ برام بهتر بود.شکر خدا اثار مثبتی در بعد شیمی داشتم یک تیکه بدنم بیماری پوستی داشتم رفت تنبلی تخمدانم رفت.پریودیا وحشتناک نا مرتب .مرتب شد.مشکل هورمونی داشتم برطرف شد.میکروب معدم حتی رفت.و از همه مهمتر عفونت شدیدی داشتم اونم درمان شد .کلا انگار بدنم از نو ساخته شد .خدارو شکر هر ماه دو تا ازاد میکنم 

درمان شدم عزیزم نه اتفاقا اگه سرطان جاهای خاصی باشه و پرتو مخصوصا کجا تابیده بشه برای چه خانم چه اقا ...

ای جانم شکر خدا که خوب شدی انشالله مادر هم میشی ب زودی به دل خوش و سلامتی

2706