2737
2739
عنوان

خانما تورو خدا بیاین خواهش میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 905 بازدید | 99 پست
شما مستقیما منو قضاوت کردی!اونوقت میگی نکردم؟ من کی گفتم شما وامثالت شعار میدین؟! جالبه واقعا بدهک ...

بهرحال من قصد دعوا یا توهین به شما رو نداشتم و ندارم من فقط دارم چیزی رو میگم که فکر می کنم درسته اگر شماهم ناراحت شدی و فکر کردی من باهاتون دعوا دارم شرمنده اما من منطورم شخص شما نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیا اینم قضاوتت  خیلیم راحت به همه برچسب بی دین وایمونی میزنی! من گفتم قبول دارم یا ندارم؟؟؟؟ ...

شما چرا دعوا داری من کی گفتم شما بی دینی. فعلا این شمایی که داری قصاوت می کنی. من گفتم اگر قانون یا دین برات مهم نیست! الان این یعنی شما بی دینی ؟؟؟؟ چرا به خودت میگیری.

رو کامنت من ریپ زدی منظورت کی بوده پس 

... من غلط کردم کامنت شما رو ریپ زدم ... دعوا داری با من ...اما من بیشتر هم فکرای شما مخاطبم بود .باز اگر تصور نمی کنی توهین کردم یا قصاوت کردم یا هر چی منطورم از همفکر شما تمام کسانیه که از سقط جنین راحت حرف میزنید

2731
بهرحال من قصد دعوا یا توهین به شما رو نداشتم و ندارم من فقط دارم چیزی رو میگم که فکر می کنم درسته اگ ...

منم ندارم 

تاپیک زده راهنمایی خواسته 

هرکسی یه جور راهنماییش کرده تصمیمش با خودشه به حرف کی عمل کنه .

ولی اینکه تو تاپیک یکی دیگه میای کامنتای مخالف نظرتو ریپ میزنی و انواع واقسام قضاوت وتهمتا رو بهشون میگی درست نیست 

اخرم دست پیشو میگیری که پس نیفتی 

خیلی عجیبه واسه یه کامنتی که واسه استارتر تاپیک میذاریم باید به بقیه جواب پس بدیم 

کاربر محترم،نظر من برای استارتره ودلیلی نداره شمارو توجیه کنم ،پس ریپلای نکن
من پارسال بیمارستان خصوصی سقط کردم 3تومن شد البته سقط قانونی چطوری حساب کردی 15تومن درامده😒

عزیزم شهر به شهر فرق داره اینجا سه تا بیمارستان خصوصی میشناسم هر سه گفتن فقط شبی پنج تومن بیمارستانه خصوصی که گفتن تا سه روز کش میدن .عزیزم من چند سال پیش یک عمل تخصصی گفتن نهایت دو و پونصد وارد شدم وقتی خواستم مرخص بشم پنج و پونصد گرفتن .من پنج سال پیش یک شب خوابیدم سزارین شدم فیکس شش ملیون ازم گرفتن.اینجا زیاد میگیرن اون زمان میگفتن بیمارستان شبی دو تومنه وقتی وارد میشی موقع خارج شدن میدوشن حالا شما باور نمیکنی دیکه با خودته.مثل طرفی که میگفت بهترین برنج چمپا کامفیروز ۴۳ تومنه!!!ماها زیر صد تومن ندیدیم .خیلیا دقیقا گفتن نه اون خانوم ۴۳ دروغ گفت نه اونی که بالا صد تومن.این ور مملکت با اون طرف فرق داره شما از این سر شهر برو اون سر قیمتا متفاوته .بعد میخوای بیمارستانا هزینه یکی باشه.من رفتم بیمارستان وابسته سپاه بستری شدم دولتی بود

عزیزم شهر به شهر فرق داره اینجا سه تا بیمارستان خصوصی میشناسم هر سه گفتن فقط شبی پنج تومن بیمارستانه ...

کدوم طرف مملکتی مگه من تهران بودم بیمارستان آبان 

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
2738
کدوم طرف مملکتی مگه من تهران بودم بیمارستان آبان 

عزیزم برای اثبات حرفم ادرس باید بدم!!!!تهران نیستم ولی اینجا همین قیمته اینجا طرف یک کراتین کلیه اش بالا بود هفتاد ملیون تومن پیاده شد پدرش در اومد اینجا هم من بیمارستان دولتی رفتم سپاه موسس بود چهار صد و پنجاه تومن گرفتن راحت سقط کردم برگشتم