2737
2739
عنوان

کراشم سین زده ولی ج نداده

168 بازدید | 21 پست

تو اینستا داشتم باهاش چت میکردم و جوابامو هم کوتاه میداد نه که من تومار بنویسم ولی نسبت به اون کمی بیشتر بود

آخه یعنی چی مثلا من سلطان سرد حرف زدنم چرا یکی دیگه تازه اونی هم که دوسش دارم...

اعصابم خورده و دیگم دوسش ندارم و ازش بدم اومد...

تو چشات معجزه میکرد حالا شدی موجب این درد):)

کارما زد کمرت  تا یاد بگیری جواب مردمو سرد ندی

از هرکسی که این امضا رو میخونه یه خواهش دارم>>>>>>میشه به خدا بگی صلاحشو بزار تو آرزو هاش این دختر از بس سختی کشید و نرسید و همه گفتن صلاحته خسته اس .....خدا با این کاربر قهره شما ازش بخواید شاید شد//غم دارم غمم سنگینه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

وای چقدر کراشا رو مخننننن منم دیروز جواب پیامشو دادم قشنگگگگ وایساد تا امروز بعد از ظهر جوابم رو داد رو مخ😒

چِطوری ماهِ قَشَنگَم؟🌜تورومیخواد دلِ تَنگَم💙مَگه مَن دِلَم میاد با دلِ کوچیکِت بِجنگم؟؟🥀بعضی روزا وقتی از خواب بیدار میشم چشمام پر از اشکه ولی دلیلشو نمیدونم.....هیچ وقتم یادم نمیاد چه خوابی دیدم.ولی ساعت ها بعد از اینکه بیدار میشم یه حس عجیبی دارم انگار که یه چیزی رو از دست داده باشم.انگار همیشه چیزی ،کسی یا گم شده ای هست که دنبالشم.....💔لطفا توی صحبت هاتون حد مرز خودتون رو بدونید.اینجا شما فقط یه تیکه از زندگی من رو میخونی نه همشو♡
2740
متأسفانه چون دوست نداره‌..

دوستام اونموقع که باطرف دوست نبودم میگفتن اون از تو خوشش میاد چون سعی میکرد باهام دوست بشه کلی بهم رسید و خوراکی خرید واسم تا باهاش دوست شدم

دوستام اونموقع که باطرف دوست نبودم میگفتن اون از تو خوشش میاد چون سعی میکرد باهام دوست بشه کلی بهم ر ...

امیدوارم....

𝗔𝗻𝗱 𝗺𝗮𝘆𝗯𝗲 𝗷𝘂𝘀𝘁 𝗽𝗮𝘁𝗶𝗲𝗻𝗰𝗲 𝗶𝘀 𝗲𝗻𝗼𝘂𝗴𝗵
جواب ندادن خودش یه نوع جواب دادنه

شایدم بخاطر حرفایی که زدم اینطوری شد درمورد اینکه هیچ آدمی واسه من اونقدری ارزش نداره که بخوام واسش گریه کنم و... مگرنه قبلش حتی بهم میگفت بچم یا عشقم وقتی چیز احساسی میگفتم...

ولی واسم مهم نیست چرا باید بخاطر یه آدم خودمو ناراحت کنم درسته خیلی دوسش دارم ولی خودم مهم ترم

افرین،بهترین کار رو انجام میدی

𝗔𝗻𝗱 𝗺𝗮𝘆𝗯𝗲 𝗷𝘂𝘀𝘁 𝗽𝗮𝘁𝗶𝗲𝗻𝗰𝗲 𝗶𝘀 𝗲𝗻𝗼𝘂𝗴𝗵
2706