2733
2734
عنوان

خانما تورو خدا بیاین خواهش میکنم

905 بازدید | 99 پست

تو تاپیکای قبلمم گفتم که چه مشکلاتی دارم و قراره بچمو سقط کنم تورو خدا نصیحت نکنید که گناهه و ازاین حرفا بخدا قسم موندن این بچه گناهش بیشتره خواهش میکنم کمکم کنید شوهرمو راضی کردم سقطش کنیم جدا شیم الان هفته یازدهم هستم از یه جایی که قرص می‌فروشن پرسیدم گفتن زودتر باید قرصو مصرف کنی بعدش من میترسم نکنه مصرف کنم سقط نشه ناقص شه با اتفاقاتی بیوفته که بدتر باشه تورو خدا اگه تجربه دارین در مورد قرص بهم بگین تورو خدا بخدا خیلی گیرم شوهرم یه عوضیه ب تمام معناس تورو خدا نگید بچه رو سقط نکن بارداریم ناخواسته بود کلا 

باید زود دس ب کار میشدی ن الان ک قلب داره

خوشبختی شاید تو صفحه بعدی باشه...نبند کتاب رو!🌱😊👍‏بزرگترین ارزوم دیدن بی بی چک مثبته رویاشده برام لطفا دعاکن برام❤🙏ممنون از دعای قشنگت بالاخره منم به آرزوم رسیدم...انشالله قسمت همه ی منتظرا،اگه دوست داشتی یه صلوات برا تودلیم بفرس🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
باید زود دس ب کار میشدی ن الان ک قلب داره

منظورت اینه که سقط نمیشه؟ پرسیدم گفتن قرصو مصرف کنی به خونریزی میوفتی میری بیمارستان میگی برام ساکشن یا کورتاژ کنید

خب گناه داره اون بچه الان هفته ۱۱ قلب داره همه چیز داره چطور میتونی هرچی هم باشه توجیح نمیکنه این که با دستای خودت بچه ات رو بکشی 

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
2740
نمیگم سقط نکن فقط میگم برا سقط کردن خودت انجام ندا خونه برو بیمارستانی جایی ی وقتایی بعضی دکتر هرچ ...

والا میگن انجام نمیدن نمی‌دونم چکار کنم بخدا منم برا هزینش میگم میگن ۵ یا ۶ تومنه اونوقت شوهرم این پولو نمی‌ده برا سقط نمی‌دونم چکار کنم بخدا مثل خر تو گول گیر کردم

منظورت اینه که سقط نمیشه؟ پرسیدم گفتن قرصو مصرف کنی به خونریزی میوفتی میری بیمارستان میگی برام ساکشن ...

دوستم سقط عمد کرد از تشنج ب غلط کردن افتاد

خوشبختی شاید تو صفحه بعدی باشه...نبند کتاب رو!🌱😊👍‏بزرگترین ارزوم دیدن بی بی چک مثبته رویاشده برام لطفا دعاکن برام❤🙏ممنون از دعای قشنگت بالاخره منم به آرزوم رسیدم...انشالله قسمت همه ی منتظرا،اگه دوست داشتی یه صلوات برا تودلیم بفرس🥰
منظورت اینه که سقط نمیشه؟ پرسیدم گفتن قرصو مصرف کنی به خونریزی میوفتی میری بیمارستان میگی برام ساکشن ...

خب اگه نیوفتاد و یه بچه ناقص هم افتاد رو دستت چی ؟

لایکم نکن ، نکن ، نکن، فحشت میدم ها!! لایک نکن عزیزم😫🤒
والا میگن انجام نمیدن نمی‌دونم چکار کنم بخدا منم برا هزینش میگم میگن ۵ یا ۶ تومنه اونوقت شوهرم این پ ...

انجام میدن کلینیک ها فقط پول زیاد میخواد

توخونه یهو سقط نمیشه ناقص میشه بچه معلول بدنیا میاری

نمیتونی بذنیا بیاریش خودت بزرگش کنی از شوهرت طلاق بگیری؟ 

2706