2733
2734
عنوان

پس‌فردا سزارین میکنم خانما بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 3240 بازدید | 130 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواهرم ماشاءالله عمل کرد درد نداشت اصلا اه وناله نکرد راحتم از تخت بلند میشد پمپ درد هم نگرفت  ...

ماشالله به خواهرتون من یکم تو درد کم طاقتم سر سزارین دومم که پمپ درد داشتم اونقدر عالی بود که نگم برات

2731
مبارکه من تازه باردارم ۸ هفته ام خیلی در مورد زایمان اطلاعات ندارم ولی برات آرزو می کنم به راحتی زای ...

مرسی جانم ان شاء الله شماهم به آخرای بارداری برسین😍❤️

گر، بدستت داد تیغ بُران روزگار، هرچه میخواهی بِبُر اما نَبُر نان کسی.  یه صلوات برام بفرستین 
ماشالله به خواهرتون من یکم تو درد کم طاقتم سر سزارین دومم که پمپ درد داشتم اونقدر عالی بود که نگم بر ...

این پمپ درد چیه ! من اولین باره می‌شنوم ! چجوری عمل می‌کنه ، من سر سزارینم فقط شیاف میذاشتم واسه دردم 

رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🙏
خودشون شیاف میدن سه روز دردش خیلی شدیده بلند شدنت از تخت به سختی خواهد بود .....قبل عمل چیز خاصی نمی ...

وااای خدااا😭😭😭 

تو نی نی سایت دیدم یه خانم میگف قبل رفتن ب عمل خودم شیاف استفاده کردم و برای نفهمیدن درد سوند لیدوکایین زدم  میشه استفاده کرد؟؟ 

گر، بدستت داد تیغ بُران روزگار، هرچه میخواهی بِبُر اما نَبُر نان کسی.  یه صلوات برام بفرستین 
2740
این پمپ درد چیه ! من اولین باره می‌شنوم ! چجوری عمل می‌کنه ، من سر سزارینم فقط شیاف میذاشتم واسه درد ...

یه سرم جداست که وصل میشه به آنژیو بعد هروقت درد داشتی دکمه روشو فشار میدی مسکن تزریق میکنه

به سلامتی من دوماهه دیگه وقت سزارینم میشه. ۱۵ ماه قبلم یه سزارین داشتم. فقط شب قبل عمل غذای سبک بخو ...

ان شاء الله شما هم بسلامتی زایمان کنین

بی‌حسی هستم ولی خیییلی میترسم 

غذای سبک مثلا چی بخورم؟ آخه میترسم سبک هم بخورم گشنه شه بعد عمل هم ک چندساعت نباید چیزی بخورم

وااای خدااا😭😭😭   تو نی نی سایت دیدم یه خانم میگف قبل رفتن ب عمل خودم شیاف استفاده کردم ...

واااا چه حرفا عزیزم اصلا سخت نیس میگم من دوبار سزارین داشتم ببین من آدمیم که از آمپول ساده هم میترسم مطمن باش عالی میشه درد بعدش با شیاف کاملا قابل کنترل 

خودشون شیاف میدن سه روز دردش خیلی شدیده بلند شدنت از تخت به سختی خواهد بود .....قبل عمل چیز خاصی نمی ...

عزیز من چرا ته دلشو خالی میکنی خودت سزارین بودی؟؟من دوتا داشتم چرا من اصلا اذیت نشدم کی گفته اینارو

اصلاا نگران نباش انءشالله دوتاتون صحیح و سالم از اتاق عمل بیرون میایین  به من گفتن شب قبل از س ...

قربونت برم عزیزم 😘پس درست تا سر ساعتی ک میگن بخوریم بهتره

ان شاء الله شما هم بسلامتی زایمان کنین  بی‌حسی هستم ولی خیییلی میترسم   غذای سبک مث ...

دکترم تو اخرین ویزیت گف غذای سبک و سوپ بخور. برو حمام و شیو کن. شب قبل عمل هم تماس گرفت و باز دوباره یاد آوری کرد. گرسنه که ادم نمیشه ولی چون تا ۱۲ ساعت بعد عملم چیزی نمیخوری . شیر نداری و ممکن اذیت شی

مبارکه😍اصلا ناراحت نباش اگه بیحسی از کمر باشی ک کلا بعدشم حس نداری تا یه تایمی رو بعد اینکه حست اوم ...

مرسی عزیزم 

آره فک کنم بی‌حسی از کمر هست 

اخه مشکل اینجاست من از خود اون آمپول بی‌حسی هم خییلی عجیب میترسم میتونم بگم از خود عمل اونقدر نمیترسم 😭😭😭😭 آره عزیزم بیمارستان خصوصی میرم

2706