2737
2739
عنوان

پس‌فردا سزارین میکنم خانما بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 3175 بازدید | 130 پست
عه پس ساعت، 7،8برم؟

عزیزم‌به من گفت ساعت ۷ بیا تا رفتم نیم ساعته تشکیل پرونده دادن تا منو اماده کنن دکترم هی از اتاق عمل زنگ میزد چیشد چرا نمیفرستینش. ساعت ۸ونیمم بچه به دنیا اومده بود. بیمارستانم خصوصی بود. این تجربه من بود بهتره همون ساعت بری چون دکترا که معطل ما نمیمونن هر دقیقه شون برنامه ریزی شدس.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره بابا..دکتر نمیشینه تو بیای که اول صب بره اتاق عمل.خودش 8به بعد میاد.اصلا قبل 8نمیبرن اتاق عمل.بج ...

خوشبحالتون😍 خدا کنه منم به این راحتی تموم شم

گر، بدستت داد تیغ بُران روزگار، هرچه میخواهی بِبُر اما نَبُر نان کسی.  یه صلوات برام بفرستین 
مطمعن باش میای میگی کاش دوباره سزارین کنم😂اینم بگمت هااااا. بچه اولم بود.ایقدرررررررر دل منو خالی ک ...

مررسی بابت دلگرمیاتون خیییلی سپاسگزارم ❤️😘😘😍😍

گر، بدستت داد تیغ بُران روزگار، هرچه میخواهی بِبُر اما نَبُر نان کسی.  یه صلوات برام بفرستین 
2728
عزیزم‌به من گفت ساعت ۷ بیا تا رفتم نیم ساعته تشکیل پرونده دادن تا منو اماده کنن دکترم هی از اتاق عمل ...

احتمالا دکترت ذوق داشته عمل کنه زود.اونم سزارین.اونم خصوصی تازه😂شایدم شب خاب نرفته تا صب.زود اومده دیگه.گفته بجاش ازونور برم بخابم😉عمل قلب باز که نیست.فقطم تو اون روز یک نفر زایمان نداره که.تنها عملی از رو لیست نمیره جلو سزارینه. اونم بیمارستان خصوصی تازه.

7/5صب بدی اتاق عمل !!!!!یکم جا تعجب داره.

معمولا خیلی نادره! شانس شما بوده دیگه.

چون حتی دکترم زود بیاد کله سحر دیگه پیله نمیکنه زنگ بزنه بیمار خاصی.نفر بعدی که آماده باشه میفرستن داخل.آیه نیومده اول تو بری داخل که.چون به کل کسایی اونروز زایمان دارن میگن 7اینجا باش.ما دوازده نفر بودیم.دوتا دکتر .به هر دوازده نفر فهمیدیم گفتن 7اینجا باش😂یکیش 2رفت داخل اتاق عمل.تا 2از استرس له شد بدبخت.

2738
به سلامتی من دوماهه دیگه وقت سزارینم میشه. ۱۵ ماه قبلم یه سزارین داشتم. فقط شب قبل عمل غذای سبک بخو ...

عزیزم ینی نی نی ۸ ماه بود مجدد باردار شدی.منم میخام همینکار و بکنم.ایرادی نداره؟منظورم اینه ک فاصله سزارین اینقد بلشه کم نیست،؟ خطر نداره؟

عزیزم ینی نی نی ۸ ماه بود مجدد باردار شدی.منم میخام همینکار و بکنم.ایرادی نداره؟منظورم اینه ک فاصله ...

عزیزم این اشتباه نکن. بچه همیشه هست به بچه ات دوسال شیر بده و بگذار بعد از اون هم یکی دوسال بدنت استراحت کنه. من ناخاسته و با قرص اورژانسی حامله شدم. چه مصبیبت ها که خودمو بچه ام نکشیدیم. پسرم رو با زور از شیر ورداشتم و شیر خشکیش کردم بچه ام اب شد. الانم به من وابسته اس و از من هی بغل میخواد که روم سیاهه. 

چقدر احتمال چسبندگی جفت داشتم از این سونو به این سونو . الان پشیمونم میگم چرا یه روش پیشگیری درست انتخاب نکردم. من ۸ سال از سر دخترم تا پسرم جلوگیری طبیعی داشتم و به خودم مطمئن بودم . وبعد از سزارین پسرم هنوز خونریزی و لکه بینیم قطع نشده بود و دستگاه و قرص نمیشد استفاده کنم. مجبور به جلوگیری طبیعی بودم. که این اتفاق افتاد . الانم میخوام بعد از این سز لوله هامو ببندم با این که۲۴ سالمه ولی چاره چیه؟

ببخش طولانی شد