2737
2739
عنوان

پس‌فردا سزارین میکنم خانما بیاین

3036 بازدید | 130 پست

پس‌فردا سزارین میکنم خانما کمکم کنین خیلی استرس دارم راهکاری تجربه ای دارین لطفا بگین منم استفاده کنم و اگه راهی برای کاهش درد بعداز زایمان هست بگین چیکار کنم که دردم کمتر شه 

روز قبل عمل چیا بخورم؟ 

گر، بدستت داد تیغ بُران روزگار، هرچه میخواهی بِبُر اما نَبُر نان کسی.  یه صلوات برام بفرستین 

مبارکه من تازه باردارم ۸ هفته ام خیلی در مورد زایمان اطلاعات ندارم ولی برات آرزو می کنم به راحتی زایمان کنی و نی نی رو بغل بگیری

خدای مهربونم خیلی خیلی دوست دارم ممنون برای تک تک معجزاتی که تو زندگیم میبینم. من یه زن سرحال و قوی هستم که تمام قد پای زندگیم ایستادم😍😍 تو من رو به جشن زندگی دعوت کردی و روا نیست که در این جشن لحظه ای ناشاد باشم

هبچی نخور برو درد نداره ،بعد عمل چند ساعت یکم درد میگیره اونم شیاف میزارن 

برو به سلامتی ایشالله

اگه فک میکنی با طلاق اوضاعت بدتر میشه پس بین بد و بدتر ،بد رو انتخاب کن ،کر و کور و لال شو تا حداقلش ارامش داشته باشی شاید دراینده اوضاعت تغییر کرد 💢دکتر هلاکویی💢خداوند از همه نسبت به بندگانش مهربانتره من اینو به چشم خودم دیدم 😍😍😍😍😍عاشقتم خدااااا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شب قبل عمل شام سبک بخور. تو اتاق عمل بگو پمپ درد میخام. نی و نسکافه همراه خودت ببر. کمپوت انجیر و گلابی بذار تو ساکت که اونجا دیگه دنبال کمپوت نگردی. نترس. ان شاالله به سلامت زایمان میکنی.

2740

اصلاا نگران نباش انءشالله دوتاتون صحیح و سالم از اتاق عمل بیرون میایین 

به من گفتن شب قبل از ساعت12 به بعد چی نخور من ساعت 9که خوردم دیگه هیچی نخوردم فرداش که رفتم بیمارستان گفتن تا چند چی خوردی گفتم 9گفتن پس بچه ت قندش افتاده موقعی به دنیا اومد تا خودشون چند سی سی شیر خشک بهش دادن 

خدایا لحظه ای مرا به حال خود رها نکن
خودشون شیاف میدن سه روز دردش خیلی شدیده بلند شدنت از تخت به سختی خواهد بود .....قبل عمل چیز خاصی نمی ...

اگه بیمارستان خصوصی بستری بشی اصلا نیازی نی چیزی بگی خودشون همه ی کارارو انجام میدن منکه اصلا هیچی نفهمیدم درد نداشتم حین زایمان

مبارکه😍اصلا ناراحت نباش اگه بیحسی از کمر باشی ک کلا بعدشم حس نداری تا یه تایمی رو بعد اینکه حست اومد اگه درد داشتی ک ایشالا نداری پمپ درد دارن مسکن دارن اگه میتونی بیمارستان شخصی برو تا بیشتر بهت برسن و همه چی عالی باشه برات. ولی بازم میگم اصلا استرس نداشته باش خیلی راحته همه چی

هر چه بیشتر به انسان ها نگاه میکنم،بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به نوح گفت اول حیوانات را نجات بده!

خواهرم ماشاءالله عمل کرد درد نداشت اصلا اه وناله نکرد راحتم از تخت بلند میشد پمپ درد هم نگرفت 

موندم قدیم پمپ درد نبود چکار میکردن خیلیها هم میگفتن درد انچنانی نداشتیم دیگه همه عملها بعدش درد داره سزارین  از  طبیعی که بهتره 

دعاکنیدبرام خدا به منم فرزندی عطاکنه
2706