2737
2734
عنوان

خانومایی که دختر دارین ...!!!

2795 بازدید | 133 پست

دختر داشتن چه حسی داره؟🤭😊

اینکه تو خونه یه دختر بچه برگرده و راه بره چه لذتی داره؟

بزرگ کردنش، تربیتش ، چجوریه 🤭🤭🤭

عروسم در آینده جای دختر نداشتمو پر میکنه

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من مجردم ولی میدونم مامانم حس خیلی خوبی از داشتن من داره😎

ای کسی که داری امضام و میخونی😍 هرچی آرزوی خوبه مال تو💞امیدوارم روزی انقدر خوشبخت باشی و حال دلت خوب باشه که حتی یادت نیاد روزای بدی هم داشتی💕 
2740

فدای دخملیم بشم من دیروز سونو بهم گفت دختره خیلی حس خوبی دارمممممم، 😍😍😍

انسانهای ضعیف: انتقام میگیرند..... انسانهای قوی:می‌بخشند..... انسانهای باهوش :نادیده می‌گیرند....من‌:فوش میدم.... 😐🤣
هیچی فق اشغال میریزه تو هم پشتش راه میری جمع می کنی.خودت حس اش رو تصور کن🤣🤣

😁😁😁عزیزم

غرض رنجیدن ما بود از دنیا... حاصل شد.......خدایااز سقف اتاقم یاد تو میچکد باران بند بیاید از این خانه می روم🌻

خرداد ماه میاد، و میدونم کلی زندگیمون رو عوض میکنه. 

ان شالله سالم بياد بغلم

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان، هی چرخ بزن در دل من، دل را بتکان/این هم نفسی چه حس و حالی دارد در پیکر من دو قلب دارد ضرباان  28 خرداد 1401 دخترکم پا به دنیای عاشقانه من و باباش گذاشت، امیدوارم رفیق های خوبی برای همدیگه باشیم... دعا کنید لایق بهترین  هدیه خدا باشم و بتونم خوب تربیتش کنم... حس شیرین مادری رو برای همه منتظرا آرزو میکنم
2706