2733
2739
عنوان

انتخاب اسم

137 بازدید | 8 پست

سلام خانوما من و شوهرم بین اسمهای آراد و مهراد و کیان مونده بودیم و آخرش به تفاهم رسیدیم اسم پسرمو بزاریم مهراد اما وقتی بقیه فهمیدن گفتن کیانم قشنگه (اسم شوهرم اشکانه بهش میاد) منم اولش خوشم اومد اطرافیان هم میگفتن اسمی بزارین که شکسته نشه و بد تلفظ نشه مثلا مهراد میگن مراد یا آراد رو میگفتن یاد آرد میفتیم برای همین کیان رو انتخاب کردم چون اصلا بد تلفظ نمیشه شکسته هم نمیشه حالا  پشیمونم و میگم کاش به حرف بقیه گوش نمیدادم و همون اسمی که با شوهرم به تفاهم رسیدیم و میزاشتم ذهنم درگیره و عذاب وجدان دارم هنوزم که پسرم 2 ماه و نیمشه اصلا اسم پسرمو صدا نمیزنم لطفا راهنمایی کنین ممنون

این  بشه درس عبرت به حرف مردم گوش ندید  مردم برای همه چی حرف در مییارن

ولی به هر حال کیان هم اسم قشنگ و خاصیه ناراحت نباش 

من عاشق این اسمم 😍

گندم را دزدیدند صدای اعتراض ها بلند شد، نان بین مردم پخش کردند؛اعتراض ها خاموش شد؛این جماعت فقط به دنبال سیرکردن شکم خود هستند نه گرفتن حقشان !                                  برتولت برشت، سقراط مجروح
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

عزیزم قشنگ هست که خیلییی نازه

اللهم الرزقنا شهادته فی سبیل الله ❤  به تو خواهم پیوست                                             مثلا میشه توی روضة الشهيدين کنارت بلد بلد گریه کنم !؟                                                 بسم رب الجهاد 🤍  به نام خدای جهاد ها !                                                                            این که دلتنگ و بی تاب تو ام اقرار می خواهد مگر !                                                          

عزیزم تمام این اسم هایی که گفتید قشنگ هستند واقعا. 

از طرفی عزیزم همه اسم های دنیا رو میتونی بد تلفظ کنی. چه کیان باشه چه آراد چه مهراد. 

آدم بی‌شعور اولا همه جا هست و دوما کسی بخواد اسمو خوب تلفظ کنه میکنه کسی نخواد نمیکنه. 

من اسم دانش آموزم آراده هر بار صداش میکنم خوشم میاد. اسم بچه دخترداییم هم مهراده اونم خیلی خوشم میاد. هر دو واقعا قشنگ هستند. اسم یکی از دوستانمون کیانه اونم همیشه میگم چه اسم شیکی داره. 

مهم اینه هر اسمی که داره اعتماد به نفس داشته باشه. دیدم کسانی با بهترین اسم ها و بی اعتماد به نفس و یا با اسم هایی که مسخرشون میکردن اما خودشون و مامان و بابا عین خیال نبود و خیلیم خوب پیش رفت. 

بین این سه اسم همه قشنگ هستند. بهش فکر نکن. کیان اسم خیلی قشنگیه.

نامدار باشه انشاءالله 🌿

اگه از تجربه ام از کنکور ارشد سوال داری این تاپیک رو بخون 👈 اطلاعات راجع به کنکور ارشد روانشناسی
این  بشه درس عبرت به حرف مردم گوش ندید  مردم برای همه چی حرف در مییارن ولی به هر حال کیان ...

به شوهرم گفتم برای تغییر نام اقدام کنیم یا اسمشو يه چیز دیگه صدا کنیم 

2738