2733
2739
عنوان

بی بی چک مثبت و علائم پریودی!😬

| مشاهده متن کامل بحث + 1197 بازدید | 68 پست
فدات عزیزم ممنونم منم این ماه کلومیفن خوردم دوتا فولی داشتم آمپول آزادسازیم زدم و دوفاستونم خوردم و ...

من پارسال ک یک سال از اقدامم گذشته بود ۵ ماه ددرو مصرف کردم و نشد البته همه ی ماه هاش آمپول نزدم

الانم با دور سوم قرص و دور دوم آمپول نتیجه گرفتم

به نظرم فقط باید زمانش برسه خدایا هیچ زنی رو در انتظار مادرشدن نذهر ک خیلی سخته

شب تاریک و ره باریک و من مست . قدح از دست من افتاد و نشکست. نگه دارنده اش نیکو نگهداشت. وگرنه صد قدح نفتاده بشکست...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من پارسال ک یک سال از اقدامم گذشته بود ۵ ماه ددرو مصرف کردم و نشد البته همه ی ماه هاش آمپول نزدم ال ...

بله عزیزم درسته باید وقتش برسه

خیلی سخته انتظار خدا خودش کمک کنه

خدایا خودت کمکم کن🙏🙏
2742
فدات عزیزم ممنونم منم این ماه کلومیفن خوردم دوتا فولی داشتم آمپول آزادسازیم زدم و دوفاستونم خوردم و ...

داری پریود میشی ینی چی؟

اگ علائم پریود منظورته دلیل نمیشه ها منم الان همش احساس میکنم دارم پریود میشم

اگ خونریزی نداشتی و از موعدت گذشته بی بی چک بذار

شب تاریک و ره باریک و من مست . قدح از دست من افتاد و نشکست. نگه دارنده اش نیکو نگهداشت. وگرنه صد قدح نفتاده بشکست...
بله عزیزم درسته باید وقتش برسه خیلی سخته انتظار خدا خودش کمک کنه

درکت میکنم دعا میکنم

2740
خداروشکر هی میخوام خوشحالی کنم حالمو میگیره فک میکنم قراره بشم😂

نمیشی ..مبارک باشه مثبت فکرکن.

به مردا محبت نکنید هار میشن احترامشون نزارین فکر میکنن کی هستن...کاربری اولم سال galiver96.....کاربری دومم بانو درستکار ..دوتا کاربری تعلیق شده من نتیجه زدن حرف حقه ،،،حرف حق بزنی تعلیق میشی !!!!قوانین این روزها...
داری پریود میشی ینی چی؟ اگ علائم پریود منظورته دلیل نمیشه ها منم الان همش احساس میکنم دارم پریود می ...

از دیروز صبحه لکه بینی دارم ...همیشه قبل پر...لکه بینی دارم

خدایا خودت کمکم کن🙏🙏
منم امپول زدم چن روز از امپولتون میگذره؟؟

الان ۱۷ روز ولی دیروز ک بی بی چک زدم ۱۶ روز گذشته بود و پر رنگ شد

اگ آمپول زدی حواست باشه تا ۱۴ روز امکان داره مثبت کاذب بده

بذار از موعدت ک گذشت بزن من دوروز از موعدم گذشته بود

فدات بشم ممنونم لطف میکنی🥺🥺🥺

عزیزمی غصه شو نخور عزیز دلمم

2706