2737
2739
عنوان

بی بی چک مثبت و علائم پریودی!😬

| مشاهده متن کامل بحث + 1195 بازدید | 68 پست
ایشالا ک سالمو سلامت بیاد تو بغلت نمیدونم چرا ولی اول تایپ کردم پاقدمش مبارک باشه گل پسرت بعد گفتم ...

سلامت باشی عزیزم فدات😍😍😍

ان شاءلله روزی خودت هر وقت ک خواستی انتظار نکشی

انتظارش خیلی سخته من خیلی کشیدم😅

شب تاریک و ره باریک و من مست . قدح از دست من افتاد و نشکست. نگه دارنده اش نیکو نگهداشت. وگرنه صد قدح نفتاده بشکست...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ای جووونم استارتر درکت میکنم منم ۳روز تاخیر دارم بی بی دیروز مثبت شد از ذوق نخوابیدم

واقعا دیشب از ذوق اصن خوابم نبرد😍😂😍😂😍

من ک دوسال و نیمم تقریبا منتظر بودم الان رو ابرام

شب تاریک و ره باریک و من مست . قدح از دست من افتاد و نشکست. نگه دارنده اش نیکو نگهداشت. وگرنه صد قدح نفتاده بشکست...
ای جووونم استارتر درکت میکنم منم ۳روز تاخیر دارم بی بی دیروز مثبت شد از ذوق نخوابیدم

منک تیکر بارداری هم زدم🤣🤣🤣🤣🤣🤣

2728
سلامت باشی عزیزم فدات😍😍😍 ان شاءلله روزی خودت هر وقت ک خواستی انتظار نکشی انتظارش خیلی سخته من خ ...

واعی ایشالا خوشحالیتتتت ادامه داره

برا اجیم دعا کن سقط داشت بعد ۳سال انتظار الان نمیشه🥺

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...!!!نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...!!!نه در اخبار حرفی زده میشود...!!!نه خیابانی بسته میشود...!!!و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...!!!تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...!!!...!!! پدرم کمی شکسته تر...!!!اقواممان چندروز آسوده از کار...!!!دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...!!!راستی عشقم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!!!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...!ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید و اشک تمساح میریزد...!!!و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...!!!من میمانمو و خدا،بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...!
واعی ایشالا خوشحالیتتتت ادامه داره برا اجیم دعا کن سقط داشت بعد ۳سال انتظار الان نمیشه🥺

عزیزممم ان شاءلله خدا به زودی زود حاجتشو بده🤍💔

2740
عزیزممم ان شاءلله خدا به زودی زود حاجتشو بده🤍💔

فداتشمش مرسی دردت

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...!!!نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...!!!نه در اخبار حرفی زده میشود...!!!نه خیابانی بسته میشود...!!!و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...!!!تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...!!!...!!! پدرم کمی شکسته تر...!!!اقواممان چندروز آسوده از کار...!!!دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...!!!راستی عشقم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!!!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...!ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید و اشک تمساح میریزد...!!!و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...!!!من میمانمو و خدا،بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...!
من تا حالا ک لکه ندیدم الان ۲ روز از موعدم میگذره شما کی لک دیدی؟ قبل موعدت یا بعدش؟

سلام عزیزم مبارکت باشه

گلم میشه بگی شما چند کیلو کم کردی باردار شدی؟

من حدوده ده کیلو کم کردم تو ۶ ماه...۸۲ بودم الان شدم ۷۲

من تنبلی تخمدان ندارم ولی گفتم لاغر کنم شاید باردار بشم ...۲ سال و یک ماهه اقدامم

خدایا خودت کمکم کن🙏🙏
سلام عزیزم مبارکت باشه گلم میشه بگی شما چند کیلو کم کردی باردار شدی؟ من حدوده ده کیلو کم کردم تو ۶ ...

منم ۱۰ کیلو تقریبا هم وزن شما بودم و الانم هم وزن شمام

ولی خب من دارو مصرف کردم

ان شاءلله شما به زودی نتیجه بگیری و طبیعی باردار بشی به سلامتی

منم ۱۰ کیلو تقریبا هم وزن شما بودم و الانم هم وزن شمام ولی خب من دارو مصرف کردم ان شاءلله شما به ز ...

فدات عزیزم ممنونم

منم این ماه کلومیفن خوردم دوتا فولی داشتم آمپول آزادسازیم زدم و دوفاستونم خوردم ولی بازم نشد دارم پریود میشم...خدا کنه منم زودتر باردار بشم 

خدایا خودت کمکم کن🙏🙏

پریود بدون خون حاملگی هست دیگه

مبارک باشه

ما افراد رو قضاوت میکنیم چون گناهانمون با گناه اونا متفاوته..                                                                        هر سوالی در حوزه زبان دارید اینجا ازم بپرسید🌱                               "En la búsqueda de la verdad"  
2706