2733
2734

یامثل من دیریادبگیره؟من الان ۳روزه هربار یک ربع تمرین کردم هرسری خاموش دیشب تونستم نقطه حرکت کلاچ تشخیص بدم ۳بار هم راه انداختم دیگ گذاشتم کنار تاامروز باز ببینم چی پیش میاد شوهرم میگ دیر یادمیگیری 

کلا ۴۵ دیقه نشستی چیچی دیر یاد میگیری

تو حواقل یه ماه آموزشته روزی یک ساعت

بعد تا ۳ ماه یکی باید بشینه کناردستت

شوهرت توقع داره وحی شه بهت؟

من میشناسم طرف ۳۰ ساله راننده ست هنوز یه وقتایی پشت ترافیک خاموش میکنه

عادیه اینا

برو اموزشگاه حرفای‌ اینجوری هم نمیزنن بهت

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
مربی بگیر، با شوهرت بخوای یاد بگیری اعتماد به نفس برات نمی مونه. هیچکش با چند ساعت راننده نشده.&nbs ...

اره دقیقا میخوام منصرف بشم ازیادگیری توسط شوهرم همش دادوبیدادکه وای توعقل نداری مگه من نگفتم فلان نکن

یعنی من برم اموزشگاه یماه روزی یساعت باهم کار میکنه؟

آره

من حالا دقیق خبر ندارم الان چند جلسه ست چون خودم ۱۴. ۱۵ ساله گواهینامه دارم

ولی باید یه ده پونزده جلسه باشه حداقل، یک ساعتم هست

راحتم راه میفتی

مشکل اینه یه ربع کلا روزی داری کار میکنی تا موتورت گرم شه ول میکنی تا فردا، فردا از اول باید یادت بیاد چی به چیه

خیلیم راحت گواهینامه رو میدن

شهرم میتونی بری

کوه و جنگل و بیابونم میتونی بری

فقط ریلکس باشی نمالی به در و دیوار کافیه 

اره دقیقا میخوام منصرف بشم ازیادگیری توسط شوهرم همش دادوبیدادکه وای توعقل نداری مگه من نگفتم فلان نک ...

انگار خصلت تموم مردا ایرانیه 😑

دل من فقط به بودنت خوشه🤍🫀✨  ... جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته... لطفاً به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید
اره دقیقا میخوام منصرف بشم ازیادگیری توسط شوهرم همش دادوبیدادکه وای توعقل نداری مگه من نگفتم فلان نک ...

ببین خیلی یاد دادن سخته، من با پسرم تمرین می کردم انقدر داد و بیداد می کردم که هر دفعه قهر می کردیم. تو اموزشگاه چون خودشون ترمز زیر پاشونهذآرامششون بیشتره. هزینه ات زیاد می شه ولی یاد می گیری. گواهینامه که گرفتی با شوهرت تمرین کن تا حرفه ای شی