2737
2734
عنوان

بی بی چک مثبت و علائم پریودی!😬

1153 بازدید | 68 پست

بچه ها من دیشب بی بیم مثبت شد ولی همش دل درد پریود دارم احساس میکنم الان میشم🥴

فقط یه تیر کشیدن خفیف بهش اضافه شده

نکنه پریود بشم🥲

شب تاریک و ره باریک و من مست . قدح از دست من افتاد و نشکست. نگه دارنده اش نیکو نگهداشت. وگرنه صد قدح نفتاده بشکست...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه منم داشتم فقط دو روز لکه بینی داشتم 

من تا حالا ک لکه ندیدم الان ۲ روز از موعدم میگذره شما کی لک دیدی؟ قبل موعدت یا بعدش؟

شب تاریک و ره باریک و من مست . قدح از دست من افتاد و نشکست. نگه دارنده اش نیکو نگهداشت. وگرنه صد قدح نفتاده بشکست...

مبارکه 

چرا حس کردم پسره🥺🥰😍😍😍😍💃

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...!!!نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...!!!نه در اخبار حرفی زده میشود...!!!نه خیابانی بسته میشود...!!!و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...!!!تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...!!!...!!! پدرم کمی شکسته تر...!!!اقواممان چندروز آسوده از کار...!!!دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...!!!راستی عشقم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!!!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...!ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید و اشک تمساح میریزد...!!!و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...!!!من میمانمو و خدا،بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...!
طبیعیه منم همینجوری بودم اول بارداری

خداروشکر هی میخوام خوشحالی کنم حالمو میگیره فک میکنم قراره بشم😂

2740
مبارکه  چرا حس کردم پسره🥺🥰😍😍😍😍💃

😍😍😍😍

سلامت باشی

به قول مادرشوهرم هرچی صلاحه سالم باشه خوشگل باشه 

پسر باشه😅

آدم حس میکنه قراره بگه سالم باشه دختر پسر فرقی نداره😂

ولی اینو میگه

من خودم برام فرق نداره هرچی صلاحه واقعا😍

منم همین حسو داشتم😂😂

شما ۶ هفته از من جلوتری😍

انشاءلله بهسلامتی بغل بگیری

من تا حالا ک لکه ندیدم الان ۲ روز از موعدم میگذره شما کی لک دیدی؟ قبل موعدت یا بعدش؟

بعدش عزیزم. البته من نمیدونستم باردارم کلی زعفرون برای پریود شدن خوردم⁦🤦🏻‍♀️⁩

اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه:خواست تنهایی مارا به رخ ما بکشد ....تنه ای بر در این خانه تنها زد و رفت
😍😍😍😍 سلامت باشی به قول مادرشوهرم هرچی صلاحه سالم باشه خوشگل باشه  پسر باشه😅 آدم حس میک ...

ایشالا ک سالمو سلامت بیاد تو بغلت

نمیدونم چرا ولی اول تایپ کردم پاقدمش مبارک باشه گل پسرت

بعد گفتم وا شاید دختر باشع🤣😍🥰نمد شاید از نخابیدنه چ دختر چ پسر هردوووو نازن

من خودم عاشقه دخترررم

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...!!!نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...!!!نه در اخبار حرفی زده میشود...!!!نه خیابانی بسته میشود...!!!و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...!!!تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...!!!...!!! پدرم کمی شکسته تر...!!!اقواممان چندروز آسوده از کار...!!!دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...!!!راستی عشقم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!!!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...!ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید و اشک تمساح میریزد...!!!و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...!!!من میمانمو و خدا،بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...!
بعدش عزیزم. البته من نمیدونستم باردارم کلی زعفرون برای پریود شدن خوردم⁦🤦🏻‍♀️⁩

وایییی خدارحم کرده😬😂

2706