2733
2734
باز خوبه به شما نمیگه برید بشورید خودش میشوره حداقل یه فامیل داشتیم بالاسر زنش وایمیستاد هی میگف ...

گشاد خان 🤣🤣🤣

اره بابام نميگه خودش ميره ميشوره

ولي بس كه زير لب غر ميزنه اعصابمون رو خرد ميكنه

ولي بازم خوبه كه ميشوره😂

🫠

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بیییییییب به خودت زنیکه😒👎🏼 🤣😂😂 من فقط زمانی تگ میکنم که بخوام ویدیو هوتن رو نشون هوو ام ب ...

اق بی ادب زنیکه حرف بدیه ناراحت شدم کلا قهر کردم رفتم ک رفتم بااااای،😡🥺🥺🏹🏹😡😡🤫🤫

هر کی درخواست بده ماااااادررررشو ..... مث مادر خودم دوست دارم ولی پددددرررررررشو‌ درمیارم،😝😝
2731
اق بی ادب زنیکه حرف بدیه ناراحت شدم کلا قهر کردم رفتم ک رفتم بااااای،😡🥺🥺🏹🏹😡😡🤫🤫

خب باشه نمیدونیم یعنی از دیوب هم بدتره😂😂

ببخشید😌😌

✖️درخواست دوستی ندهید✖️یک عدد عاشق❤هوتن گیان❤می باشم

دقیییییقا 

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹
2740
الان نمیدونم بگم خداراشکر یابگم چه بد😅😅😅😅

همون گزینه اول خدارو شکر 😅😂

کاربر قدیمی هستم و کاربری قبلیم ترکیده 😞 از اونجایی که اخلاقم شبیه جوجه تیغی هست این نام را برگزیدم از میان همه نام ها 😁😁
من بابام وقتي داداشام وسيله اي رو درست ميكنن و خوب ميشه اينقدر ذوق ميكنه انگار كار خودش بوده😂😂 مث ...

😂😂😂😂عزیزممم

بعد فقط کافیه اون چیزی که میخوان نشه میگن اصلا به خودم نرفتید تو این زمینه😂😂

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•
همه اش مربع اومده ایموجی هات😂

مررررگ اون ایموجی که انگشتش جلو بینیس گرفته یعنی ساکت باش اونه....من قهرم دیگ اصرار نکن نمیام...

هر کی درخواست بده ماااااادررررشو ..... مث مادر خودم دوست دارم ولی پددددرررررررشو‌ درمیارم،😝😝
2706