2733
2734
باز خوبه به شما نمیگه برید بشورید خودش میشوره حداقل یه فامیل داشتیم بالاسر زنش وایمیستاد هی میگف ...

گشاد خان 🤣🤣🤣

اره بابام نميگه خودش ميره ميشوره

ولي بس كه زير لب غر ميزنه اعصابمون رو خرد ميكنه

ولي بازم خوبه كه ميشوره😂

🫠

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

بیییییییب به خودت زنیکه😒👎🏼 🤣😂😂 من فقط زمانی تگ میکنم که بخوام ویدیو هوتن رو نشون هوو ام ب ...

اق بی ادب زنیکه حرف بدیه ناراحت شدم کلا قهر کردم رفتم ک رفتم بااااای،😡🥺🥺🏹🏹😡😡🤫🤫

هر کی درخواست بده ماااااادررررشو ..... مث مادر خودم دوست دارم ولی پددددرررررررشو‌ درمیارم،😝😝
2731

دقیییییقا 

تاریخ نشون داد اینو                                                                                                                                     (((نفرین مادران جگر سوخته و داغ فرزند دیده گیراست)))                               👌🏻۱۴۰۳/۰۲/۳۱👌🏻
الان نمیدونم بگم خداراشکر یابگم چه بد😅😅😅😅

همون گزینه اول خدارو شکر 😅😂

کاربر قدیمی هستم و کاربری قبلیم ترکیده 😞 از اونجایی که اخلاقم شبیه جوجه تیغی هست این نام را برگزیدم از میان همه نام ها 😁😁
من بابام وقتي داداشام وسيله اي رو درست ميكنن و خوب ميشه اينقدر ذوق ميكنه انگار كار خودش بوده😂😂 مث ...

😂😂😂😂عزیزممم

بعد فقط کافیه اون چیزی که میخوان نشه میگن اصلا به خودم نرفتید تو این زمینه😂😂

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎 
همه اش مربع اومده ایموجی هات😂

مررررگ اون ایموجی که انگشتش جلو بینیس گرفته یعنی ساکت باش اونه....من قهرم دیگ اصرار نکن نمیام...

هر کی درخواست بده ماااااادررررشو ..... مث مادر خودم دوست دارم ولی پددددرررررررشو‌ درمیارم،😝😝