2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
عروس شو تا از شر راحت بشی،😝😝 و ب بلا گرفتار بشی....،😝😝😝

شوهر که بدتر از باباس😂😂

یا هوتن بیاد یا هیچکس نیاد 😎😎

✖️درخواست دوستی ندهید✖️یک عدد عاشق❤هوتن گیان❤می باشم

کلا مرد جماعت تو خونه بمونه یه دعوا درست میشه 

من شوهرم روزای تعطیل که خونه میموند اعصاب برام نمی موند هیچکاری نمی تونستم انجام بدم 

کاربر قدیمی هستم و کاربری قبلیم ترکیده 😞 از اونجایی که اخلاقم شبیه جوجه تیغی هست این نام را برگزیدم از میان همه نام ها 😁😁
2740
کلا مرد جماعت تو خونه بمونه یه دعوا درست میشه  من شوهرم روزای تعطیل که خونه میموند اعصاب برام ...

دقیقااااااااا👍🏻

همینه که من اصلا خوشم نمیاد از روزای تعطیل😒

✖️درخواست دوستی ندهید✖️یک عدد عاشق❤هوتن گیان❤می باشم
کلا مرد جماعت تو خونه بمونه یه دعوا درست میشه  من شوهرم روزای تعطیل که خونه میموند اعصاب برام ...

من بابام فقط تو اشپزخونه ميچرخه،اعصاب واسمون نذاشته ديگه. خدا نكنه ظرف تو ظرف شويي باشه با غرولند ميشوره 😂

خب پدر من ول كن 

🫠
شوهر که بدتر از باباس😂😂 یا هوتن بیاد یا هیچکس نیاد 😎😎

ن ضوهرا اثولا خونه نیستن بعدم‌میشه بهشون توپید پاچشونو گرفت ولی بابا ک جاش روی سره نمیشه بهش چیزی گفت

هر کی درخواست بده ماااااادررررشو ..... مث مادر خودم دوست دارم ولی پددددرررررررشو‌ درمیارم،😝😝

اتفاقامن برعکس دلم میخوادشوهرم همیشه خونه باشه چون وقتی خونست هم خودم هم دخترم خیلی خوشحالیم اهل غرواین چیزانیس

((کاربری دست دونفره))این جهان،جهان تغییرهست نه جهان تقدیر
2706