2733
2739
عنوان

فلوکستین چرا دیگه عمل نمی کنه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1400 بازدید | 102 پست
اگه کسی یه دوره بخوره احتمال خوب شدنش هست یا وابستگی داره مرسی اگه  جواب  بدین

عزیزم من نمیدونم علت شما برای مصرف دارو چیبوده

چه افسردگی و اضطراب و چه موارد دیگه بستگی به تجویز پزشک داره و هیچ قطعیتی وجود نداره
دارو درمانی یک بخش داستانه درکنارش شما باید روان درمانی هم ادامه بدید که موثر واقع بشه،موفق باشید🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اضطراب زیاد هر لحظه حس گریه دارم مغزم از فکر وخیال هنگ می کنه بی خوابی بی اشتهایی واز همه مهمتر زده ...

منم همین مشکلاتو دارم

سعی کن یکم اعصابتو آروم کنی 

زمان خوابتو اصلاح کنی

کاش از سوی خدا صبر اضافی برسد...💔
2731
ممنون سرترالین هم مثل فلوکستین هست ؟

تنفس عمیق شکمی تو فروکش کردن اضطراب بسیار موثره 

هوا از بینی تنفس می‌کنی جوری که شکمت پر بشه یه مکث بعد آروم از دهان خارجش می‌کنی 

چند بار در روز انجام بشه خیلی خوبه 

میدونم عزیزم شخصی نیستم بی گدار به آب بزنم. ولی واقعا خسته شدم. نمی تونم لاغر کنم. و لاغر بمونم. عمر ...

:) عزیزم من خودم مشکل شمارو داشتم و خداروشکر کاهش وزن خوبیم داشتم اگر تو این زمینه نیاز به کمک داشتین خوشحال میشم راهنماییتون کنم

2738
:) عزیزم من خودم مشکل شمارو داشتم و خداروشکر کاهش وزن خوبیم داشتم اگر تو این زمینه نیاز به کمک داشتی ...

فکر نکنم به اندازه من درگیر این موضوع بوده باشی. چکار کردی لاغر شدی و لاغر موندی

ممنون گلم

و اینکه خیلی بخودت حین اظطراب توجه کن ببین علائمت چیه 

دست و پام یخ می‌کنه پا منقبض میشه تکرار ادرار بیچار مغز مث لوح سفید میشه گوشانمیشنوه چشا نمی‌بینه سینه منقبض میشه تپش قلب 

هر کسی یجور علائم داره ولی غالبا مشترکه 

خیلی بخودت توجه کن حین اظطراب با ظهور هر کدوم از این علائم دستتو بزار همونجا که علائم ایجاد شده 

ما با دیدن علائم اظطراب فرار میکنیم یا میخوایم کنترلش کنیم این صحیح نیست باید به اضطراب فضا بدی باید اظطراب رو ببینی بهش رنگ بدی شکل بدی 

اینا رو روان شناسم طی درمانم گفت خودم پیش میرم تغییر دیدم 

فکر نکنم به اندازه من درگیر این موضوع بوده باشی. چکار کردی لاغر شدی و لاغر موندی

من سی کیلو کاهش وزن داشتم عزیزم...
ببین گلم شما باید تلاش کنید اول خودتون رو از نظر ذهنی آماده کنید(یعنی سعی کنید به اینکه ممکنه نشه فکر نکنید،خیلیا تونستن وزن کم کنن پس شما هم میتونید)
نکته دوم،رژیم غذاییتون باید کامل باشه هیچ چیزی رو حذف نکنید ولی مصرف قند مصنوعیتون رو به صفر برسونید و قندهای طبیعی هم(مثل خرما،کشمش و...)به صورت سهمیه بندی شده روزانه مصرف کنید.
نکته سوم،مصرف کربوهیدرات ها باید به شدت کنترل شده باشه،سعی کنید در روز یک واحد میوه(یک عدد)تا قبل از عصر مصرف کنید چون قند میوه درطول شب به سختی هضم میشه
نکته چهام،سعی کنید حتما تو طول روز ۸ لیوان آب بخورید و اگر تلاش کنید صبحا ناشتا دولیوان آب ولرم بخورید عالی میشه
و نکته آخر:ورزش یادتون نره حداقل نیم ساعت پیاده روی داشته باشید و اینکه تایم خابتون باید تنظیم باشه و هروعده رو درتایم مشخصی بخورید اینجوری مغزتون شرطی میشه و به صورت افراطی پیام گرسنگی نمیده :)
موفق باشید

من سی کیلو کاهش وزن داشتم عزیزم... ببین گلم شما باید تلاش کنید اول خودتون رو از نظر ذهنی آماده کنید( ...

ممنون از پستت عزیزم. اما من همه اینها رو به خوبی میدونم. ولی مشکلم حس پرخوری شدیده. و به شدت تمایل به مصرف شیرینی جات دارم

ممنون من خیلی می ترسم 

همون ترسه که ما رو به مرز انفجار میرسونه هلاک میشدم از اظطراب ولی با همین کارا تغییرات میبینم 

مثلا روان شناس باهام حرف زد یهو علائم اضطراب گرفتم گفتم بسه نمیتونم همونجا بهم گفت ترست رو نگاه کن بهش شکل بده مثلا گفتم یه مستطیل با زاویه تیز گفت رنگ بده گفتم سیاه گفت مزه گفتم تلخ گفت کجاهات حسش می‌کنی گفتم قفسه سینم 

الان وقتی اظطراب بهم غلبه می‌کنه با همین تکنیک میرم جلو باید خیلی صبوری کنی 

اظطراب نشانه اینه که بخودت اهمیت نمیدی خودت رو نادیده گرفتی و این بدنت هشدار میده میگه بابا منم ببین داغونم نکن

2706