2726
عنوان

فلوکستین چرا دیگه عمل نمی کنه؟؟

1304 بازدید | 102 پست

گند زده به اعصابم. من پرخوری عصبی دارم دو دوره فلوکستین قطع کردم و به فاصله یه هفته استراحت  از نو شروع کردم و دوباره کم اشتهام می کرد. و چند کیلویی لاغر میشدم ولی بعد یکی دوماه اشتهام چند برابر   چه کار کنم چه خاکی برسر کنم. وزنم خیلی بالاست. دارم عین بادبادک چاق میشم. 

دکتر برات نوشت؟طریقه مصرفش ب منم میگی؟هر دورش چن وقتست

تلاش میکنم لاغر شم🧚‍♀️با تاپیک لاغری فیت_شو گروه نارنجی ام🙃🧡 قد ۱۶۳ وزن شروع ۷۰ وزن هدف ۵۶🤍..تاریخ شروع رژیم ۱۴۰۱/۱/۱۸

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دارویی هست که مثل فلوکستین اشتها رو خوب کم کنه؟ 

اسلیمینگ

تلاش میکنم لاغر شم🧚‍♀️با تاپیک لاغری فیت_شو گروه نارنجی ام🙃🧡 قد ۱۶۳ وزن شروع ۷۰ وزن هدف ۵۶🤍..تاریخ شروع رژیم ۱۴۰۱/۱/۱۸
2728

چون یه بار قطع کردین برا این که اثرشو نشون بده ممکنه ۲ هفته هم حتی طول بکشه

یا اَباعَبدِالله🖤...الّلهُــــــمَّ عَجِّــــــلْ لِوَلِیِّکَــــــ الْفَـــــــــرَجْ💚
الان باز قطع کنم دو مرتبه بعدا شروع کنم؟ 

نه ادامه بدین.تو بعضیا تا دو هفته بعد شروع مصرف هم ممکنه طول بکشه تا اثرشو نشون بده.

یا اَباعَبدِالله🖤...الّلهُــــــمَّ عَجِّــــــلْ لِوَلِیِّکَــــــ الْفَـــــــــرَجْ💚
اگر نمی خوای چاق بشی باید داروتو عوض کنی..  فلوکستین کلا چاق می کنه

خیلی داروهای اعصاب تا حالا دکتر داده ولی همشون از همون اول پراشتهام می کردن فقط همین فلوکستین انگار خوب بود که اینم تو زرد از اب درومد  

2706