2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

😔فک کردم آدم شده ولی بدترشده بود 

نه هیچ وقت ادم نمیشن عینه دندون خراب و لق باید کشیدشونو انداخت دور همین...یه مدت جاش دردمیگیره اما کم کم خوب میشه ..عادت میکنیم بعدش دیگه تموم این حال خرابیاو استرسا تموم میشه..دیگه برامون مهم نیس با کی لاس میزنن یا نمیزنن

اگه اینجام بخاطر اینه که دوس دارم کمک کنم و تجربه هامو به اشتراک بزارم تاخواهرای کوچیکتر ازخودم تصمیم بهتری برای زندگیشون بگیرن یا هرکسی مشکلی داره اگه بتونم باهاش همفکری کنم ،گاهیم دردودل کنم و سبک شم...
2731
زبونتون کردیه؟ مثل کردای کرمانشاه و کردستان؟  من کرجم کاش نزدیک بودی با هم خونه میگرفتیم، اینج ...

کرج قیمت خونه ها خوبه؟

🌸اِلٰهْی وَ رَبّی مَن لی غَیْرُکْ🌸 خیلی حرفا داشتم واسه گفتن،واسه نوشتن ولیییی حیف،امان از دست نینی یار😡 این کاربری دست ۴۰ نفره⬅️ یک:منِ دیوانه یِ عصبی🤬 دو: منِ مهربونو دلسوز☺️ سه:منِ نگرانِ استرسی😬 چهار:منِ شوخو خنده رو🤭 پنج:منِ خسته و بیحال😮‍💨 و...🙄🤔🤨  ✅پس اگه تو یه تاپیکی یچی گفتم،تو یه تاپیکِ دیگه یچی دیگه،سعی نکن مُچمو بگیری😏این منم فقط گاهی وقتا بسته به شرایط جویِ تاپیک مودم عوض میشه.همین😘
نمیتونم به خانواده ام بگم خوب نیستن ...حمایتم نمیکنن فقط سرزنشم میکنن 

واقعا ای کاش همه زن ها میتونستن کار و پشتوانه مالی داشته باشن، خیلی حرصم میگیره به خاطر بی پولی هر اشغالی رو تحمل میکنید 

جان و جهان من تویی   
 چقدر تو دیگه بیشعوری 

همیشه همینه وقتی یه مردی خیانت میکنه فکر میکنن زن بدبختش براش کم گذاشته یا خونه رو براش جهنم کرده درصورتی که من همیشه به خودم میرسم از هیچ لحاظی سعی میکنم برا شوهرم کم نزارم اما وقتی ذات مردی خراب باشه هرکاریم کنی بیفایده اس

اگه اینجام بخاطر اینه که دوس دارم کمک کنم و تجربه هامو به اشتراک بزارم تاخواهرای کوچیکتر ازخودم تصمیم بهتری برای زندگیشون بگیرن یا هرکسی مشکلی داره اگه بتونم باهاش همفکری کنم ،گاهیم دردودل کنم و سبک شم...
2706