2733
2734
عنوان

وای دارم از شدت حسادت آتییییییش میگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 2459 بازدید | 113 پست
ن بابا کو شانس خواهره من بچن مریض شد شوهرم عین چی سرش رو انداخت پایین رفت دکتر ک میخواستم برم تو مسی ...

ای وای این رفتارش خیلی زشت بوده. رو نده بهش. من یه مرکز بهداشت که نزدیکم هست بخام بچه رو ببرم زنگ میزنم شوهرم کارشو ول میکنه میاد منو میبره برمیگردونه دوباره میره سرکار. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ن وگرد  آو خاموشد کم قضات😂

دسد خوش جا خوبو بوم عراد کیک ساندیس سنم 

خدای من .خدای حیوانات است .طرفدار حقوق زنان .زنی که حرفی برای گفتن دارد یک زن جسور است .اما حقیقتا شنیدن صدایش دشوار است 
ماهها هرچی میکشیم از نداشتن ننه بابای پشتو همراهه

منم ميكشم

هيچ وقت حق رو به من ندادن

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800
2728
همه مثله شوهرشما نیستن ک.اتفاقا اون نرماله اشتباه از شما بوده شما میگفتی زایمان کردم احتیاج به مراقب ...

فک میکنی نگفتم؟ گفتم اما عین خیالش نبود بچم میموند مجبور بودم

میترسم حرف بزنم ی عده از نی نی سایتی ها باز بگن دروغ میگی 😶

کار به اون خانم ندارم ولی زن زاوو مگه فرش و پتو و روفرشی می‌شوره با بخیه  مگه بچه مای بی بی نبود  واقعا چرا با جون خودت این کارو کردی   بدی رو خودت درحق خودت کردی هزار جور مریضی میاد سراغت وقتی  سنت بالا بره 

منم ميكشم هيچ وقت حق رو به من ندادن

بعدا دیگه ازشوهر چه توقع

اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»
2738
بعدا دیگه ازشوهر چه توقع

دقيقا

اونم ياد ميگيره كه من موجود بي اهميتي هستم

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800
دقيقا اونم ياد ميگيره كه من موجود بي اهميتي هستم

بخدا 

هی خواهر ،،،میگذرد

اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»
یه چیز بهت بگم هرکی عرضه داره هیچییییی تو این دنیا نصیبش نمیشه  اونی ک اشپزی بلده و خانومه یه ...

ای گفتی خواهر ای گفتی ای تف ب زندگی گوهیه من

میترسم حرف بزنم ی عده از نی نی سایتی ها باز بگن دروغ میگی 😶

منم خیلی سختی کشیدم. میتونی از تاپیکام بخونی. ولی او رو به ولله خانوما حسودیتون که میشه یه ماشاءالله بگین واسه طرف. نمیدونین چشم و انرژی منفی سر زندگی مردم چی میاره. خراب شدن زندگی مردم هم مارو خوشبخت و خوشحال نمیکنه اگه ذاتمون خراب نباشه... یه ماشاءالله بگین.

برای شادی روح پدر و مادربزرگم صلوات بفرست اگه دوس داری دوست عزیز