2733
2734

ای روزگار خار شی 

خدا بده شاااانس خدا بده شانس مردم چ شانسی دارن

اقا ما زاییدیم از بیمارستان اومدیم لباس درنیاورده برای شوهرمون نهار گذاشتیم

مامانم نیمد مراقبت کنه از فردا پاشدیم سر پا کار کردن 

بچه هم کثافت کاری میکرد  مجبور بودم با اون بخیه های سز پتو بشورم رو فرشی بشورم فرش فرچه بکشم شام و نهار بذارم لباس بچه بشورم ب خودم برسم ب بچه برسم بچه شیر بدم...

ینی شوهره هم ی چوب کبریت جا ی جا نکرد برای من😶

تازه بابا ننش اومدن گفتن چرا غذا خوب نمیذاری پسرمون لاغر شده کار میکنه بیرون😐

حالا دوستم زایید شوهره ی سرویس طلا برای زاییدن داد ۱۰ روز بعد ۶ تا النگو داد سر چهلگی سه تا النگو و ی تمیمه داد خانم با ناز و ادا از خونه مادرش اومد بعد مدت ها حالا شوهره پرستار بچه گرفته ک خانم اذیت نشه😐😐😐😐😐😐😐

میترسم حرف بزنم ی عده از نی نی سایتی ها باز بگن دروغ میگی 😶

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

حالا منو سرزنش نکنید خودمم گفتم حسودیم شده ها

ولی این خانم حتی ی غذا درست کردن بلد نی بعد این همه سال ازدواج هنو ک هنوزه مادرش و مادرشوهرش شام نهار میفرستن براش.. .خدا من چرا انقد کار کردم اخه

میترسم حرف بزنم ی عده از نی نی سایتی ها باز بگن دروغ میگی 😶
2738

عزیزم فقط شانس شانس شانس

اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»

چرا بعد از زايمان خونه مادرت نرفتي؟؟

احترام امامزاده ، به متوليشه

اگه مامانت خيلي هواتو داشت، شوهرت هم ياد ميگرفت

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2706