2737
2734
عنوان

وای دارم از شدت حسادت آتییییییش میگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 2459 بازدید | 113 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

همه مثله شوهرشما نیستن ک.اتفاقا اون نرماله اشتباه از شما بوده شما میگفتی زایمان کردم احتیاج به مراقبت دارم احتیاج به کمک دارم شبا بچه رو میدادی اون بگیره کارارو میگفتی اون انجام بده خمه مردا بیرون از خونه کار میکنن اما داخل خونه ام درصورتی که زن نمیتونه از پسش بربیاد کجک میکنن.حستدت نداره ک عزیزم از این ببعد یاد بگیر توام مثله اون باش

ایشالا برای شما هم اتفاق بیفته حسادت نکن

ن بابا کو شانس خواهره من بچن مریض شد شوهرم عین چی سرش رو انداخت پایین رفت دکتر ک میخواستم برم تو مسیر شوهرم بود نکرد منو حداقل برسونه ی بچه رو کول کردم تو سرما رفتم

میترسم حرف بزنم ی عده از نی نی سایتی ها باز بگن دروغ میگی 😶
2740
حالا منو سرزنش نکنید خودمم گفتم حسودیم شده ها ولی این خانم حتی ی غذا درست کردن بلد نی بعد این همه س ...

منم فقط ۱۰ روز مامانم اومد کارامو میکرد میرفت بقیش با خودم بود خیلی سخته این ی ماه ب اندازه ی سال گذشته برام

شدی آرامش کل این زندگی👩‍👧

روفرشی و فرش شستنت چی بود اون وسط 😐منم مامانم نیومد و از اول خودم همه کارارو میکردم ولی مثل شما انقدر هم رو نمیدادم به شوهرو خانوادش 

نهار و شام تا دوماه یا از بیرون میگرفتیم یا یه ابگوشت هولهولکی 

برا طلاها سکوت میکنم😅

زندگی خودت رو با دیگران مقایسه نکن، باطن زندگی افراد رو نمیدونی، انشالله همه خوشبخت باشن، والا ما هم زایمان کردیم مثل شما، نه کادویی نه ناز کشیدنی، البته بی انصافی نکنم،همسرم بعضی شبها که خیلی خسته بودم بچه رو میگرفت تا آروغ بزنه یا با ماشین میبرد بچرخونه تا خوابش ببره، ولی هدیه و.. خبری نبود

حالا منو سرزنش نکنید خودمم گفتم حسودیم شده ها ولی این خانم حتی ی غذا درست کردن بلد نی بعد این همه س ...

یه چیز بهت بگم هرکی عرضه داره هیچییییی تو این دنیا نصیبش نمیشه 

اونی ک اشپزی بلده و خانومه یه پا یا ازدواج نمیکنه یا ازدواج کرد شوهرش بده 

ولی اونی ک ادا در اورد و خورد خوابید اون برنده اس 

خودتو زیاد اذیت نکن و حرص نخور