2737
2739
عنوان

وای دارم از شدت حسادت آتییییییش میگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 2459 بازدید | 113 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا بعد از زايمان خونه مادرت نرفتي؟؟ احترام امامزاده ، به متوليشه اگه مامانت خيلي هواتو داشت، شوهر ...

به مادرش چه ربطی داره بچه شوهرشه اون باید هواشو داشته باشه 

گروه نارنجی🧡 وزن اول ۷۵🧡 هدف اول ۷۰🧡 هدف دوم ۶۵🧡 هدف 
2728
چرا بعد از زايمان خونه مادرت نرفتي؟؟ احترام امامزاده ، به متوليشه اگه مامانت خيلي هواتو داشت، شوهر ...

ماهها هرچی میکشیم از نداشتن ننه بابای پشتو همراهه

اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»

مامانم رفت مسافرت بعدم خونه مامانم سرویسش طبقه بالا بود پله نمیتونستم برم بیام😭😭😭چقدر عذاب کشیدم من

میترسم حرف بزنم ی عده از نی نی سایتی ها باز بگن دروغ میگی 😶
2740
به مادرش چه ربطی داره بچه شوهرشه اون باید هواشو داشته باشه 

واقعا تاثير داره

اگه مامانش نميذاشت استارتر غذا درست كنه، شوهرش ياد ميگرفت كه به زن زائو كمك كنه

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800
مامانم رفت مسافرت بعدم خونه مامانم سرویسش طبقه بالا بود پله نمیتونستم برم بیام😭😭😭چقدر عذاب کشیدم ...

واقعا مادرت نيايد تنها ميذاشتت

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800
مقصرخودتی لااقل چهارتابسته مای بی بی می گرفتی پتوروفرشی تشک نشوری  ومجبورنبودی غذا درست کنی

خواهر مای بی بی چ ربطی داره بچه تازه متولد شده رو مخصوصا پسر باز میکنی آبشار نیاگارا میره رو هوا...منم بچه اولم بود

میترسم حرف بزنم ی عده از نی نی سایتی ها باز بگن دروغ میگی 😶

خودت شوهرتو اینطوری عادت دادی........

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌