2733
2739
عنوان

وای دارم از شدت حسادت آتییییییش میگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 2459 بازدید | 113 پست
ولشون کن اینا همون ادمایی هستن ک کسی کمک دستشون بوده و درکی ندارن از لینکه شما تنها بودی  نمیف ...

بخدا من ک از خودم بود ...ایشالا ۶ ماهش بشه شیرخشک میدم الان ۵ ماهشه دیگه نمیکشم خیلی ضعیفم بخدا پدرم درومده ای خدا چ بد بختم من چ شوهری دارم من

میترسم حرف بزنم ی عده از نی نی سایتی ها باز بگن دروغ میگی 😶

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گلم حالا ک دیگه گذشته خداروشکر کن ک خودت و نی نی ت سالم هستین بخدا بخوام زایمان خواهرم رو برات تعریف ...

شوهرم پولداره بابا😭  اخلاق نداره اذیتم میکنه  

2728
کاش دلم اروم شه بخدا حسادت کل جونمو آتیش زده اشکم درومد دیگه

خدا سلامتیتو برات حفظ کنه عزیز دلم.ماها که تو خونمون کسیو جز خودمون نداریم که قدرمونو بدونه باید بیشتر هوای خودمونو داشته باشیم.شمام مادری و شرایطت سخته به هرحال بچه داری...سعی کن تا جایی که میتونی فقط به بچت برسی و کارای خونه رو فقط سر هم بندی کن از بچت نزن.خدا اجر مادر بودنتو بت میده🧡🧡🧡

فک میکنی نگفتم؟ گفتم اما عین خیالش نبود بچم میموند مجبور بودم

به گفتن نیست

اون وقتی میبینه باشکم عمل کرده راحت پامیشی میری اشپزی و شستشو میکنی ، خب فکر میکنه توانشو داری و حرفات الکیه

باید بیفتی تو تخت دوتا هم ناله کنی بگی درد دارم نمیتونم از جام پاشم گشنمه مم هست 

هرکارم کرد از جات بلند نشی.  بگی جای عملم درد میکنه 

وقتی از جات بلند شی خب معلومه که گفته هاتو باور نمیکنه 

به گفتن نیست اون وقتی میبینه باشکم عمل کرده راحت پامیشی میری اشپزی و شستشو میکنی ، خب فکر میکنه توا ...

خواهر من از درد دولا دولا راه میرفتم... حالا ک گذشت کسی ب دادم نرسید ولی هیچکس ب روزم نیوفته 

خدا سلامتیتو برات حفظ کنه عزیز دلم.ماها که تو خونمون کسیو جز خودمون نداریم که قدرمونو بدونه باید بیش ...

سلامت باشی عزیزم

2740

یه چیزی بگم؟ تا زمانی که حست راجع به اینو اون اینجوری باشه هر چی بدبختیه تو دنیارو جذب میکنی ،نمیدونم قانون کائنات رو میدونی یا نه چون تو قرانم ایاتی در موردش داریم که میگه برای هر کسی طلب خیر کنی همون وارد زندگیت میشه چون داری همین رو دقیقا جذب زندگی خودت میکنی ،همیشه فکراتو مثبت کن دیدو بازتر کن و به حال هیچکسی قبطه نخور اگه همیشه خوب فکر کنی خوبترینا رو هم جذب میکنی این واقعیته جهانه هستیه فقط درکش کن تا مرور اثاراشو ببینی تو زندگیت

بلاخره همه چیز درست میشه