2737
2734
عنوان

داستان عاشق شدن خواهرم تا طلاق گرفتنش😓

| مشاهده متن کامل بحث + 5849 بازدید | 155 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تا اینکه ابجیم اومد شهر خودمون و نزدیک به هم بودیم اون هر روز میومد و سراغ شوهرشو ک می‌گرفتیم می‌گفت خونست بابام می‌گفت چیشده که سر کار نمیره؟ هر بار یه بهونه ای جور میکرد ولی قشنگ مشخص بود که چقدر پشیمون شده

گذشت و رابطه ها بهتر شد ولی ابجیم از زندگیش و سختی های که میکشید حرفی نمیزد و ما فکر میکردیم ک ...

معمولا دخترایی که با خواست خودشون ازدواج میکنن بعد از ازدواج پنهون کاری زیاد دارن

براتون دعا میکنم، کامنت بزارین تاپیک دعام🦋

یبار خونشون بودم که بحثشون شد و بیشرف دست رو خواهرم بلند کرد جلو من

داد زدم کثافت دستت بشکنه بیشرف که هرچی از دهنش دراومد گفت به ابجیم و کلا منو محل نمیزاشت و می‌گفت تو دیگه دخالت نکن

2740

منم دیدم ابجیم هیچی نمیگه و فقط سکوت از خونه زدم بیرون ک بهم پیام داد قسم داد به هیشکی هیچی نگم فرداش اومد گفت دیگه نمیکشم دلم میخواد راحت شم از دستش میخوام طلاق بگیرم منم که دیده بودم وحشی بازیشو گفتم یروز زودتر فقط ...

من حتا دوس ندارم هیچوقت با جنس مخالف حرف بزنه چ برسه بخاد اینکارارو بکنه ب هرکی میگم‌میخنده میگه عمر ...

چرا نمیشه؟ حتما باید از بابا محبت ببینه‌ و حتما منطقش رو قوی کنید. و به وقتشم شرایط ازدواج رو براش فراهم کنید... سرش رو هم شلوغ کنید..

⭕ﻭ ﻫﺮ ﻛﻪ ﺍﺯ ذکر ﻣﻦ(نماز و قرآن) ﺭﻭﻯ ﺑﮕﺮﺩﺍﻧﺪ، ﺑﻰ ﺗﺮﺩﻳﺪ ﺯﻧﺪﮔﻰ ﺳﺨﺘﻰ❌  ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺩﺍﺷﺖ ﻭ ﺭﻭﺯ قیامت 🚫ﻧﺎﺑﻴﻨﺎ🚫 ﻣﺤﺸﻮﺭﺵ ﻣﻰ ﻛﻨﻴﻢ⭕➡️ ۱۲۴ طه💢 ما ابد در پیش داریم. بخاطر ۱۰۰ سالِ دنیا، ابد رو خراب نکنیم.اگه مشکل داری اعتمادرو بخون. تاپیکرزق و روزیو تاپیک تاپیک آرامش

وقتی بچه بدنیا اومد رفتارش بهتر شده بود کمتر غر میزد ولی یکسال بعدش باز همه چی شروع شد حتی بدتر

رفیق بازیاش بیشتر شده بود عصر ساعت ۵میرفت و ۴ نصف شب میومد خونه ابجیمو بیدار میکرد پاشو شام بده 

ابجیم هربار میگفت پس کی میری سرکار کرایه و قسط و هزار کوفت دیگرو از کجا جور میکنی و چقدر از خودمو بچه هام بگیرم و تو عین خیالتم نباشه یه دعوایی راه مینداخت که تو مگه چی تو زندگیت کم داری خون به دل من میکنی