2733
2734
عنوان

داستان عاشق شدن خواهرم تا طلاق گرفتنش😓

| مشاهده متن کامل بحث + 5849 بازدید | 155 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ایشالا همینطور ک شما میگی بشه چقدرررررررر دلم گرفته و پر از غم و غصس دلم میخواد یروز  خانوادمو ...

خواهرت از شوهرش شکایت کنه برا مهریه برای نفقه خرج خونه شوهرش بترسه از زندان ادم بشه کمی خودشو جم جور کنه

من بین تمام نداشته هایم فقط خدا را دارم💖             🚫لایک ممنوع🚫
2731
پیشنهاد شما چیه عزیزم فردا چی بگم بهش؟بگم طلاق نگیر و بسوز و بساز؟😓

عزیزم بشین خواهرتو دلداری بده و بهش امید بده بگو روحیش رو قوی کنه و جدا بشه بگو به فکر آینده خودش و بچه هاش باشه بگو اون بچه ها به رفاه احتیاج دارن بابت الدنگشون نمیتونه خواهرت باید براشون فراهم کنه بگو به فکر کار باشه عزیزم اینی که میگی اهل کار نیس که نمیشه فقط میخاد مفت بخوره و بخوابه و بگرده حالا اگه خودشم بود باز ی چیزی دوتا بچه داره کی خرج بچه اینو میده انشالله که پدرت 120 سال زنده باشه 

به خواهرت بگو برا بهتر شدن روحیه اش ی کاری کنه ی مدت بره سرکار دیگه بعدشم خودش به فکر میوفته

درمن یک تیمارستان وجود دارد یک تیمارستان با هفتاد تختخواب هفتاد تختخواب با هفتاد دیوانه و سخت ترین کار دنیا را من میکنم  زمانی ک ازمن میپرسند خوبی؟ ومن باید یک تیمارستان هفتاد تختخوابی را ارام کنم و با متانت صادقانه ای بگویم بله امروز خیلی خوبم...