2737
2739
همرو اینجوری ندیده گفته اونایی که خودشونو پاره پوره میکنن مثل اینکه تاپیکای چند روز کذشترو ندیدی&nb ...

من کارشون تحسین نمیکنم اماماتوزندگیشون نیستیم شایدحقشونه تایپک پربازدیدصحفه اولشوخوندم بنظرم غیرقابل باوراومدنحوندم

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینا خودشون از همه بدتر هستن واقعا قهر و گلایه برای کادو جالب نیست اما این کاربرای امثال استارتر از ...

پستشو بخون 

میگه همش میرم سفر و خرید و این چیزا 

خودش عقده ی این چیزا رو داشته حتما شوهر کرده بعد به بقیه انگ میزنه

شوهر منم اوضاعش خوبه من دو ماه یه بار میرم سفر ‌و تو هر سفر یه کوه لباس و کفش و این چیزا می‌خرم ...

اره واقعا تاپیکم عمت زده

✍ آدمی باش اصیل در میان این آدم های مصنوعی            من پیش چشم هر کسی ادم ضعیفی بودم کنار تو تمام زندگی من عمر و انگیزه ی من باید قوی باشم ❤      
2731
ببخشید فقط خسیسه جدا میشید یا مشکل دیگه ای هم دارید؟😔😔😔

خسیس

فجاش

دست بزن شدیدش باعث شد درخواست طلاق بدم

ما عقدیم هنوز 

من به دستان خدا خیره شدم،معجزه شد....🌸🌿انـــسان ،فقط چیزی را دوست دارد که کامـــل تصــاحب ،نکرده اســـت(پونصد باربخون)......
پستشو بخون  میگه همش میرم سفر و خرید و این چیزا  خودش عقده ی این چیزا رو داشته حتما شوهر ...

حالا پست بعدی منو بخون ببین حرفاش کلا دروغه

✍ آدمی باش اصیل در میان این آدم های مصنوعی            من پیش چشم هر کسی ادم ضعیفی بودم کنار تو تمام زندگی من عمر و انگیزه ی من باید قوی باشم ❤      
2740
کادو هم که گرفتن سریع تو اینستاگرام استوری میکنن و از طریق اینستا از آخاییشون تشکر میکنن 

خوشبحالشون من کسی رو ندارم بهم کادو و تبریک بده اخایی بگم ذوق مرگ شه برام   

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.درمانده ام بفریادم برس یا ارحم الرٰحمین  
شوهر منم اوضاعش خوبه من دو ماه یه بار میرم سفر ‌و تو هر سفر یه کوه لباس و کفش و این چیزا می‌خرم ...

میبینی عزیزم خودت داری میگی

تو برات سفر رفتن مهم هست و اون به این علاقت احترام میذاره و حمایتت میکنه و سفرت رو میری

یکی براش این مهم نیست براش اون هدیه تو مناسبت خاص مهم هست

یعنی این چیزی که شما داری راجب بقیه میگی رو باید با سفر هات مقایسه کنی

مثلا یکی بیاد بگی به نظرم فقط اونی که ۱۶ ۱۷ سالشه دوست داره دو ماه یه بار بره سفر و خیلی بچست چرا نمیشینه زندگیشو کنه، حتما هم میره سفر که عکساشو بذاره تو اینستا 

در کل میخوام بگم که هر کسی یه سری توقعات یه سری خواسته ها داره و همه اینا باید بین زن و شوهر حل بشه

همه این توقعات بررسی بشه

مثلا شما نمیخپای هدیه تولد چون باقی مواقع هزار تا چیز میخری و خیلیم عالی مبارکت باشه مهم اینه که همسرت به این خواستت احترام میذاره و برات فراهم میکنه

اگه هیچوقت فراهم نمیکرد ایا ناراحت نمیشدی ؟ چرا قطعا

وای الان نگه کاربری دست دونفره😂😅😅

یا میگه نه اونو برای دوستم زدم 

2706