2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ازکجامیدونی نکنه خودت هم یکی ازهمونایی ؟؟؟وگرنه همه خانمارواینجورنمیدیدی

همرو اینجوری ندیده گفته اونایی که خودشونو پاره پوره میکنن

مثل اینکه تاپیکای چند روز گذشترو ندیدی  خیلی از کاربرا بخاطر کادو نگرفتن قهرو جنگو دعوا داشتن😄😄😄

ربطی،نداره اونیم ک پول داره نخره چرا نخره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ شوهر من خیلی پولدار ولی خسیس بود ولی خ ...

شوهر منم اوضاعش خوبه من دو ماه یه بار میرم سفر ‌و تو هر سفر یه کوه لباس و کفش و این چیزا می‌خرم 

من عاشق سفرم دو ماه یه بار جایی نرم دیوونه میشم 

وقتی میبینم به علائقم اهمیت میده و خرج سفرامو به بهترین نحو تامین میکنه دیگه برام مهم نیست که به مناسبت ها اهمیت نمیده 

من فقط دو بار کادوی تولد گرفتم و یک بار هم کادوی روز زن 

دوازده ساله ازدواج کردم

مثلا امسال دو روز قبل جشن تولد پسرم تولد خودم بود ولی چیزی برام نخرید ولی تولد پسرمو اون جوری که من دوست داشتم سنگ تموم گذاشت و حدود بیست میلیون هزینه کرد

خب وقتی میبینم اینجوری داره برام مایه میزاره دیگه مگه عقده ی کادو دارم که بهش بگم چرا برام چیزی نخریدی کادو

نمیدونم کی میشه که ما بفهمیم مدل ادما فرق میکنه

بعضیا براشون مناسبتا مهمه بعضیا براشون اصلا مهم نیست

بعضیا دوست دارن یه هدیه یا یه دسته گل هرچند کوچیک گیرشون بیاد بعضیا براشون مهم نیست

کلا مدل هر کسی با یه نفر دیگه فرق داره

ربطی به ۱۶ یا ۱۷ ساله بودن، ربطی به پخش کردن تو اینستا نداره

اونی که بخواد تو اینستا بذاره میره خودش گل میخره میذاره میگه شوهرش خریده

مهم اینه که این یه روزی هست که از مادرا باید قدردانی کرد، از همسرا باید قدردانی کرد

حالا اگه برای شما یا من مهم نیست دلیل نمیشه برای هزاران نفر دیگه هم مهم نباشه …

من خودم برای مادرم و مادر نامزدم باکس گل فرستادم نامزدم حتی نمیدونست روز مادره 😁

چگونه واقعا همتون شدین وکیل وصی مردا؟؟!!!  آخه به شماها چه ربطی داره زندگی اینو و اون؟!!  ...

اینا خودشون از همه بدتر هستن واقعا قهر و گلایه برای کادو جالب نیست اما این کاربرای امثال استارتر از لحنشون معلومه فضول همه چی بقیه هستن

✍ آدمی باش اصیل در میان این آدم های مصنوعی            من پیش چشم هر کسی ادم ضعیفی بودم کنار تو تمام زندگی من عمر و انگیزه ی من باید قوی باشم ❤      

همون النگویی ک شما میفرمایی  دستمه نزدیک پنجاه تومن پولشه

البته شوهرم نگرفته

اینو گفتم بدونی پول باشه خوشگلشم بخری دیگ حرفی نمیمونه امثال شماااااا مسخره کنن😒😒😒😒😒😒😒😒......

من به دستان خدا خیره شدم،معجزه شد....🌸🌿انـــسان ،فقط چیزی را دوست دارد که کامـــل تصــاحب ،نکرده اســـت(پونصد باربخون)......

من یکی میشناسم شوهرش واتساپ نداره 

بعد ایشون طلاهاشو استوری کرده و تشکر کرده ازش توی واتساپ    

ای روشنی نور✨ای روشنی بخش نور🌿ای آفریننده ی نور✨ای گرداننده ی نور🌿ای به اندازه ساز نور✨ای روشنی هر نور🌿ای روشنایی پیش از هر نور✨ ای روشنایی پس از هر نور🌿ای روشنایی بر فراز هر نور✨ ای نوری که مثل تو نوری نیست🌿 جز استاتر کسی ریپ نزنه خصوصا در مسائلی که نظر من با شما فرق داره-من فقط نظرم با تو فرق داره دشمنت که نیستم پس احترام خودت رو نگه دار 💛💜💜BTS💜💜 BTS and ARMY forever 😍🥺 تهیونگ نی نی سایت می باشم 😃😃 مخالف سرسخت نژاد پرستی و طرفدار برابریِ جنسیتی 😎🌿✨
2706