2733
2734
عنوان

قد کوتاه🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 690 بازدید | 60 پست
منم ۱۵۲ هستم افسردگی شدید دارم تا حالا خواستگار داشتی؟ به خاطر قدت ایراد نگرفتن؟

نه بابا 

خواستگارم داشتم 

رلمم قدش بلنده و دوس داره 

خودم مشکل دارم با قدم میبینمم بقیه بچه ها قدشون بلنده و خوش استایلن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پسرای کلاس به شوخی میگن و مسخره میکنن  ولی دیگه شوخی هم حدی داره  میگن سپیده نشستش و ایس ...

چقدر بیشعور

تقصیر خودته چرا جرئت بهشون دادی اینقدر پر رو شدن

تعجب میکنم

من تنها کسایی که بهم تیکه ننداختن پسرای کلاسمون بود

سلام به همه🖐️

منم کمبود اعتماد بنفس دارم چون قدم ۱۷۰ و خب از بچگی به خاطر قد بلندم بهم تیکه انداختن از روی حسادت و اینجور چیزا ولی الان همه ازم تعریف می کنند ولی خب چه میشه کرد به خاطر دوران بچگیم اعتماد بنفسم اومده پایین درکت می کنم اسی

2731
سلام به همه🖐️ منم کمبود اعتماد بنفس دارم چون قدم ۱۷۰ و خب از بچگی به خاطر قد بلندم بهم تیکه انداخت ...

عجبببببب من دارم خودمو میکشم هم قدت شم ۱۵ سالمه 

کاش وقتی کسی میره خاطراتشم ببره:):.. 

کفشای لژ دار بپوش که یکم بلند تر دیده شی وزنت رو هم نزار بره بالا کوتاه تر دیده میشه لباس های تیره تر بپوش بلند تر دیده میشی

در آخر زیاد نباش اکثر خانم های ایرانی حداکثر قدشون ۱۶۰ قد تو اونقدر ها هم کوتاه حساب نمیشه 

آرزوهاتو بسپار به خدا......🙃
عزیزم ی پیج تواینستا هست یکی ازاشناها انجام داد ۷سانت نتیجه گرفت توی۲۵سالگی همشم حرکتای ورزشی خواستی ...

عع خودتون دیدین انقد بلند بشه؟

حرکات ورزشی که گوگل هس 

مرسی عزیزم

2738
باز شما چهار سانت بلندتری🥺🥺🥺

خب چه فرقی کرد

او به من میگه کوتاها دلنشین ترن

از هرکسی که این امضا رو میخونه یه خواهش دارم>>>>>>میشه به خدا بگی صلاحشو بزار تو آرزو هاش این دختر از بس سختی کشید و نرسید و همه گفتن صلاحته خسته اس .....خدا با این کاربر قهره شما ازش بخواید شاید شد//غم دارم غمم سنگینه
عجبببببب من دارم خودمو میکشم هم قدت شم ۱۵ سالمه 

من فکر کنم شونرده سالمه یه ماه مونده بشم هفده ساله 

من دوست ندارم نه که بگم بده ها اتفاقا بدم خوش فرم شده به خاطرش ولی از دست پسر خالم یه سال بزرگتر هم بده کنه زورش می گیره تیکه می نداده مسخره می کنه ولی خب همه ی فامیل بهش تذکر می دن که نباید چشم چرونی یه دختر و بکنی دختر دل داره داری دلشو می شکنی و از اینجور چیزا

2706