2204

اینا همونایین که تو سن شونزده هفده سالگی به عشق النگوی پهن و  لباس عروس و کفش پاشنه بلند و لوازم آرایش شوهر میکنن

اپن پسر بدبخت اگه یه بار براشون کادو نخره سریع زبون میان و خشتک پسره رو پرچم میکنن که آی هواااااارررررر من کادو میخوام باااااایییید برای من کادو میخریدی 

دفعه بعد اگه تکرار بشه من طلاق میگیرممممممم

چی میگی؟؟؟؟همشون ک اینجور نیستن

کاربر خانم هستم،..اگه چیزی رو تغییرندی(یعنی بازم انتخابش کردی!)زیاد به این‌ جمله فکر کن شاید تونستی خودت رو تغییر بدی.به هیچ عنوان درخاست دوستی قبول نمیکنم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

ربطی،نداره اونیم ک پول داره نخره چرا نخره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شوهر من خیلی پولدار ولی خسیس بود  خب خرجم نمیکرد

و این مسئله تو مناسبتا بیشترررررر رنجم میداد

الانم داربم جدامیشیم

من به بیرحمانه ترین حالت ممکن دارم طلاق میگیرم......شما با خالصانه ترین حالت ممکن دعام کنید زودتموم بشه ب نفع من باشه...💔💔💔💔💔💔💔
2050
کادو هم که گرفتن سریع تو اینستاگرام استوری میکنن و از طریق اینستا از آخاییشون تشکر میکنن 

من گل هایی که شوهرم میخره همیشه استوری میکنم ازین مسائلم نداریم واسه روز زنم یه سبد گل اورد خونه مامانم کلی ذوق زدم😍😁

۱۵ سالکی متاهل شدم ن ب عشق النگوی پهن ن هیچ چیز دیگه هرچی بخوام خانوادم برام میخرن نصف کادوهایی که به همسرم دادمو بهم نداده چون پول نداره شماهم حد خودتو بدون و مردمو قضاوت نکن خانوم نمیدونم از دیشب پاچه پاره های حمایت از مردان چرا ریختن تو سایت و با لحن زننده ای که نشان دهنده تربیتشونه خودشونو برای زندگی بقیه  کشتن یه گل گاوزبون بخور بعد تاپیک بزن

تاپیک یادآوری تجربه هاای درد توام درمان در بستر ناکامی     یادت نره به خودت قول دادی ۱۰ سال دیگه کجا باشی کی گفته موفق شدن آسونه که انقدر دنبال اوکی بودن همه چی هستی کی گفته نباید شب بیداری بکشی نباید چشمات دردبگیدن نباید کلافه بشی نباید درمونده بشی؟! اتفاقا باید بشی و ازش ردشی بیا شورشو دربیاریم  بیاگندشو دربیاریم 😍🤝    لطفا یک صلوات برای تمام آرزوهای خوب دنیا که منتظرن جای آرزو واقعیت بشن

دیگه شما هم خیلی افراطی نظر دادی اسی😐

دیدی آن را که تو خواندی به جهان یارترین.... سینه را ساختی از عشقش سرشارترین ..... آن که میگفت منم بهر تو غمخوارترین .... چه دل آزار ترین شد چه دل آزار ترین...💔

چگونه واقعا همتون شدین وکیل وصی مردا؟؟!!! 

آخه به شماها چه ربطی داره زندگی اینو و اون؟!! 

چرا سرتونو نمی‌کنین تو کار خودتون 

از دیروز چندتا اینجوری تاپیک دیدم 

یه به من چه بگین و خودتونو خلاص کنین  

2292