2733
2739
نه خوشبختم عزیزم  میشه از رسم و رسومات تون بگی؟ رفتار با عروس غریبه ؟ اینکه آیا مذهبین؟

خرم آبادیا کلا امام حسینین مخصوصا محرم ها ما مراسم زیادی داریم که آره دیگه اسلام و مذهب شیعه خیلی قبول دارن 

ولی اینکه همه چادری باشن نه اونجور نیست مثل بقیه شهر ها مومن های داریم

من خودم تنها فرد چادری خانوادم بقیه نیستن 

اما رفتارشون با عروس غریبه خیلی خوبه کلا چه مهمون چه عروس و داماد غریبه خیلی باهاشون خوبیم

ما کلی عروس و داماد غریبه تو فامیل داریم که گل سر سبدشون میکنیم عزیزن

فقط 42 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
[تیکر بارداری نیست]خدایاشکرت💚🌱یاحیدرکرار🌱💚🇮🇷💚 میشه با قلب مهربونت برای بابام دعا کنی؟ حالش خوب بشه🤲😭ان شاءالله همیشه در کنار خانوادتون خوش باشید تن همتون سلامت و دلتون خوش باشه🤲ملّتی که تاریخ خود را نداند، محکوم به تکرار آن خواهد بود... 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

عه چقدر خوب😍❤️ پسر مذهبی اونجا زیاده؟😁😂😂

محرم بیاتا دلت بخواد داریم😁 

اما مساجد و پایگاه های بسیج بری تا دلت بخواد پسرای مذهبی مادراشون میان جلو برای خاستگاری

1
5
10
15
20
25
30
35
40
[تیکر بارداری نیست]خدایاشکرت💚🌱یاحیدرکرار🌱💚🇮🇷💚 میشه با قلب مهربونت برای بابام دعا کنی؟ حالش خوب بشه🤲😭ان شاءالله همیشه در کنار خانوادتون خوش باشید تن همتون سلامت و دلتون خوش باشه🤲ملّتی که تاریخ خود را نداند، محکوم به تکرار آن خواهد بود... 
2731
2738

من نامزدم(دوستیم) کرمانیه

اصلا مذهبی نیستن اصلاا

فقط 23 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
«تیکر آرزوهامه میدونم دیگه خیلی زود دیگه همونی میشه که میخوام:)»میدونم بزودی:داد میزنم ایجان،ایجان..دارم میرم به کرماااااان دارم میرم به کرمان:)...قشنگم میشه برای قبولی امسالم تو رشته و دانشگاهی که میخوام و رسیدن به عشقم و تموم شدن فاصله‌ بینمون یه صلوات بفرستی و ب منم بگی برات بفرستم...اینجا فضای مجازیه ولی قلبامون مجازی نیست،اونور گوشی یه قلب واقعی داره میتپه،مراقب حرفایی که میزنیم باشیم😘🥲🤍به آرزوهایم قولِ رسیدن دادم☺💛در من دختری سازِ امید مینوازد...😍...الهی همه برسیم ب آرزوهای زیبامون😍بالاخره میرسه روزایی که من آرزوشونو دارم:)بالاخره زندگی روی خوششو به منم نشون میده میدونم...
شما ازدواج کردید؟

من خاستگاری داشتم خانوادم مخالف ازدواج کردنم بودن من تا دو سال پیش خرم آباد زندگی میکردم

الان کرجم اون موقع خیلی خاستگاری داشتم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه درخواست دوستی بدم؟ چندتا سوال داشتم

آره گل

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706